Winterkoning

Top Spelers

Stand ronde 7, Top 20 Jongens
Pos Naam Team  BP   WP   SB 
1
Mees De Heij
Mees De Heij
 
Magnus Leidsche Rijn 1
Magnus Leidsche Rijn 1
 
7½
26½
26½
2
Ansh Jakhari
Ansh Jakhari
 
Spijkenisse
Spijkenisse
 
7½
12½
12½
3
Oscar Klaren
Oscar Klaren
 
Almere 1
Almere 1
 
6½
31½
24½
4
Roger Labruyère
Roger Labruyère
 
Almere 1
Almere 1
 
6½
27½
22½
5
Valentijn Van Warmerdam
Valentijn Van Warmerdam
 
ESV 1
ESV 1
 
6½
26½
19½
6
Joep Westerhof
Joep Westerhof
 
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
6½
26½
22½
7
Rogier Visser
Rogier Visser
 
De Paardensprong
De Paardensprong
 
6½
24½
20½
8
Marten Elsinga
Marten Elsinga
 
Sneek
Sneek
 
6½
17½
13½
9
Shrey Shah
Shrey Shah
 
Zukertort Amstelveen
Zukertort Amstelveen
 
6½
17½
11½
10
Luke Schoonenwolf
Luke Schoonenwolf
 
ASC
ASC
 
6½
12½
11½
11
Suvan Patwardhan
Suvan Patwardhan
 
VAS 1
VAS 1
 
5½
25½
18¼
12
Ingo Bello
Ingo Bello
 
VAS 1
VAS 1
 
5½
24½
16½
13
Thijs Schols
Thijs Schols
 
Purmerend
Purmerend
 
5½
18½
12¾
14
Alan Bakija
Alan Bakija
 
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
5½
30½
19¼
15
Kobe Smeets
Kobe Smeets
 
Magnus Leidsche Rijn 1
Magnus Leidsche Rijn 1
 
5½
29½
18¾
16
Daniel Van Cleef
Daniel Van Cleef
 
VAS 1
VAS 1
 
5½
29½
17½
17
Om Deshmukh
Om Deshmukh
 
Almere 2
Almere 2
 
5½
28½
20¼
18
Wouter Wieggers
Wouter Wieggers
 
De Toren Arnhem 1
De Toren Arnhem 1
 
5½
25½
18½
19
Polle Van Arendonk
Polle Van Arendonk
 
Magnus Leidsche Rijn 1
Magnus Leidsche Rijn 1
 
5½
25½
16½
20
Diede Hameleers
Diede Hameleers
 
De Toren Arnhem 1
De Toren Arnhem 1
 
5½
24½
15½
Stand ronde 7, Top 20 Meisjes
Pos Naam Team  BP   WP   SB 
1
Lauri Maris
Lauri Maris
 
WSG
WSG
 
6½
16½
15½
2
Manasvita Basa
Manasvita Basa
 
Almere 1
Almere 1
 
6½
28½
24½
3
Stella Dekker
Stella Dekker
 
De Paardensprong
De Paardensprong
 
5½
30½
22½
4
Wendy Huang
Wendy Huang
 
ESV 1
ESV 1
 
5½
31½
21½
5
Amelia Jonkman
Amelia Jonkman
 
KC Chesscool 1
KC Chesscool 1
 
5½
26½
17½
6
Lisa De Regt
Lisa De Regt
 
Promotie
Promotie
 
5½
16½
11½
7
Mare Morote
Mare Morote
 
Landau
Landau
 
4½
22½
10¾
8
Dana Verheij
Dana Verheij
 
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
4½
31½
16½
9
Isafara Gergin
Isafara Gergin
 
Magnus Leidsche Rijn 3
Magnus Leidsche Rijn 3
 
4½
28½
13½
10
Lan Pham
Lan Pham
 
VAS 2
VAS 2
 
4½
24½
9½
11
Manixia Wortman
Manixia Wortman
 
Klim-Op 2
Klim-Op 2
 
4½
17½
5½
12
Jet De Zoeten
Jet De Zoeten
 
Voorschoten
Voorschoten
 
3½
27½
10¾
13
Magdalena Shirokov
Magdalena Shirokov
 
De Cirkel
De Cirkel
 
3½
18½
7¾
14
Elysia Feng
Elysia Feng
 
ESV 1
ESV 1
 
3½
32½
12½
15
Anahit Kazarjan
Anahit Kazarjan
 
De Pionier
De Pionier
 
3½
29½
10½
16
Laura Jansen
Laura Jansen
 
Voorburg
Voorburg
 
3½
24½
6½
17
Anushka Sangwan
Anushka Sangwan
 
Almere 2
Almere 2
 
3½
23½
3½
18
Mandy Zheng
Mandy Zheng
 
Almere 2
Almere 2
 
3½
23½
7½
19
Luna Huang
Luna Huang
 
ESV 2
ESV 2
 
3½
22½
8½
20
Fien Sannen
Fien Sannen
 
Voorschoten
Voorschoten
 
3½
20½
9½

Stand ronde 6, Top 20 Jongens
Pos Naam Team  BP   WP   SB 
1
Valentijn Van Warmerdam
Valentijn Van Warmerdam
 
ESV 1
ESV 1
 
6½
18½
18½
2
Joep Westerhof
Joep Westerhof
 
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
6½
18½
18½
3
Mees De Heij
Mees De Heij
 
Magnus Leidsche Rijn 1
Magnus Leidsche Rijn 1
 
6½
18½
18½
4
Ansh Jakhari
Ansh Jakhari
 
Spijkenisse
Spijkenisse
 
6½
9½
9½
5
Suvan Patwardhan
Suvan Patwardhan
 
VAS 1
VAS 1
 
5½
16½
14½
6
Oscar Klaren
Oscar Klaren
 
Almere 1
Almere 1
 
5½
22½
16½
7
Alan Bakija
Alan Bakija
 
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
5½
20½
16¾
8
Polle Van Arendonk
Polle Van Arendonk
 
Magnus Leidsche Rijn 1
Magnus Leidsche Rijn 1
 
5½
20½
15½
9
Roger Labruyère
Roger Labruyère
 
Almere 1
Almere 1
 
5½
19½
15½
10
Rogier Visser
Rogier Visser
 
De Paardensprong
De Paardensprong
 
5½
18½
14½
11
Wouter Betjes
Wouter Betjes
 
KC Chesscool 1
KC Chesscool 1
 
5½
16½
11½
12
Marten Elsinga
Marten Elsinga
 
Sneek
Sneek
 
5½
11½
8½
13
Shrey Shah
Shrey Shah
 
Zukertort Amstelveen
Zukertort Amstelveen
 
5½
11½
6½
14
Luke Schoonenwolf
Luke Schoonenwolf
 
ASC
ASC
 
5½
7½
6½
15
Kobe Smeets
Kobe Smeets
 
Magnus Leidsche Rijn 1
Magnus Leidsche Rijn 1
 
4½
21½
13½
16
Ingo Bello
Ingo Bello
 
VAS 1
VAS 1
 
4½
19½
12½
17
Yuko Paulzen
Yuko Paulzen
 
Messemaker
Messemaker
 
4½
19½
12½
18
Thijs Schols
Thijs Schols
 
Purmerend
Purmerend
 
4½
13½
9¼
19
Daniel Van Cleef
Daniel Van Cleef
 
VAS 1
VAS 1
 
4½
23½
12½
20
Max De Vreugt Pezo
Max De Vreugt Pezo
 
VAS 2
VAS 2
 
4½
23½
15½
Stand ronde 6, Top 20 Meisjes
Pos Naam Team  BP   WP   SB 
1
Lauri Maris
Lauri Maris
 
WSG
WSG
 
5½
12½
11½
2
Manasvita Basa
Manasvita Basa
 
Almere 1
Almere 1
 
5½
22½
18½
3
Lisa De Regt
Lisa De Regt
 
Promotie
Promotie
 
5½
13½
10½
4
Stella Dekker
Stella Dekker
 
De Paardensprong
De Paardensprong
 
4½
24½
17½
5
Mare Morote
Mare Morote
 
Landau
Landau
 
4½
16½
9¾
6
Wendy Huang
Wendy Huang
 
ESV 1
ESV 1
 
4½
23½
14½
7
Dana Verheij
Dana Verheij
 
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
4½
21½
13½
8
Amelia Jonkman
Amelia Jonkman
 
KC Chesscool 1
KC Chesscool 1
 
4½
19½
11½
9
Manixia Wortman
Manixia Wortman
 
Klim-Op 2
Klim-Op 2
 
4½
12½
4½
10
Magdalena Shirokov
Magdalena Shirokov
 
De Cirkel
De Cirkel
 
3½
10½
5¼
11
Isafara Gergin
Isafara Gergin
 
Magnus Leidsche Rijn 3
Magnus Leidsche Rijn 3
 
3½
22½
9½
12
Lan Pham
Lan Pham
 
VAS 2
VAS 2
 
3½
20½
5½
13
Mandy Zheng
Mandy Zheng
 
Almere 2
Almere 2
 
3½
18½
7½
14
Fien Sannen
Fien Sannen
 
Voorschoten
Voorschoten
 
3½
16½
9½
15
Anushka Sangwan
Anushka Sangwan
 
Almere 2
Almere 2
 
3½
16½
3½
16
Jet De Zoeten
Jet De Zoeten
 
Voorschoten
Voorschoten
 
2½
20½
7¼
17
Nirupa Ganeshram
Nirupa Ganeshram
 
ESV 2
ESV 2
 
2½
15½
3¼
18
Elysia Feng
Elysia Feng
 
ESV 1
ESV 1
 
2½
24½
6½
19
Anahit Kazarjan
Anahit Kazarjan
 
De Pionier
De Pionier
 
2½
21½
5½
20
Noa Janssen
Noa Janssen
 
Magnus Leidsche Rijn 3
Magnus Leidsche Rijn 3
 
2½
21½
5½

Stand ronde 5, Top 20 Jongens
Pos Naam Team  BP   WP   SB 
1
Mees De Heij
Mees De Heij
 
Magnus Leidsche Rijn 1
Magnus Leidsche Rijn 1
 
5½
13½
13½
2
Valentijn Van Warmerdam
Valentijn Van Warmerdam
 
ESV 1
ESV 1
 
5½
12½
12½
3
Joep Westerhof
Joep Westerhof
 
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
5½
12½
12½
4
Ansh Jakhari
Ansh Jakhari
 
Spijkenisse
Spijkenisse
 
5½
7½
7½
5
Alan Bakija
Alan Bakija
 
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
4½
13½
11¾
6
Suvan Patwardhan
Suvan Patwardhan
 
VAS 1
VAS 1
 
4½
13½
11½
7
Yuko Paulzen
Yuko Paulzen
 
Messemaker
Messemaker
 
4½
12½
10½
8
Roger Labruyère
Roger Labruyère
 
Almere 1
Almere 1
 
4½
12½
10¼
9
Daniel Van Cleef
Daniel Van Cleef
 
VAS 1
VAS 1
 
4½
15½
10½
10
Kobe Smeets
Kobe Smeets
 
Magnus Leidsche Rijn 1
Magnus Leidsche Rijn 1
 
4½
15½
10½
11
Oscar Klaren
Oscar Klaren
 
Almere 1
Almere 1
 
4½
13½
8½
12
Polle Van Arendonk
Polle Van Arendonk
 
Magnus Leidsche Rijn 1
Magnus Leidsche Rijn 1
 
4½
13½
9½
13
Diede Hameleers
Diede Hameleers
 
De Toren Arnhem 1
De Toren Arnhem 1
 
4½
13½
9½
14
Collin Halkes
Collin Halkes
 
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
4½
13½
8½
15
Abisan Pancharajah
Abisan Pancharajah
 
Op Eigen Wieken
Op Eigen Wieken
 
4½
12½
9½
16
Wouter Betjes
Wouter Betjes
 
KC Chesscool 1
KC Chesscool 1
 
4½
12½
8½
17
Rogier Visser
Rogier Visser
 
De Paardensprong
De Paardensprong
 
4½
11½
8½
18
Ingo Bello
Ingo Bello
 
VAS 1
VAS 1
 
4½
11½
8½
19
Tommy Grooten
Tommy Grooten
 
ESV 1
ESV 1
 
4½
11½
7½
20
Nicolo Ratti
Nicolo Ratti
 
Op Eigen Wieken
Op Eigen Wieken
 
4½
9½
5½
Stand ronde 5, Top 20 Meisjes
Pos Naam Team  BP   WP   SB 
1
Lauri Maris
Lauri Maris
 
WSG
WSG
 
4½
10½
9½
2
Manasvita Basa
Manasvita Basa
 
Almere 1
Almere 1
 
4½
16½
13½
3
Amelia Jonkman
Amelia Jonkman
 
KC Chesscool 1
KC Chesscool 1
 
4½
14½
10½
4
Lisa De Regt
Lisa De Regt
 
Promotie
Promotie
 
4½
9½
7½
5
Stella Dekker
Stella Dekker
 
De Paardensprong
De Paardensprong
 
3½
17½
10¾
6
Wendy Huang
Wendy Huang
 
ESV 1
ESV 1
 
3½
15½
11½
7
Mare Morote
Mare Morote
 
Landau
Landau
 
3½
11½
6¼
8
Dana Verheij
Dana Verheij
 
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
3½
16½
9½
9
Lan Pham
Lan Pham
 
VAS 2
VAS 2
 
3½
15½
5½
10
Mandy Zheng
Mandy Zheng
 
Almere 2
Almere 2
 
3½
12½
6½
11
Anushka Sangwan
Anushka Sangwan
 
Almere 2
Almere 2
 
3½
8½
2½
12
Manixia Wortman
Manixia Wortman
 
Klim-Op 2
Klim-Op 2
 
3½
8½
1½
13
Nirupa Ganeshram
Nirupa Ganeshram
 
ESV 2
ESV 2
 
2½
9½
1¾
14
Magdalena Shirokov
Magdalena Shirokov
 
De Cirkel
De Cirkel
 
2½
6½
2¼
15
Isafara Gergin
Isafara Gergin
 
Magnus Leidsche Rijn 3
Magnus Leidsche Rijn 3
 
2½
18½
6½
16
Elysia Feng
Elysia Feng
 
ESV 1
ESV 1
 
2½
17½
6½
17
Noa Janssen
Noa Janssen
 
Magnus Leidsche Rijn 3
Magnus Leidsche Rijn 3
 
2½
16½
5½
18
Anahit Kazarjan
Anahit Kazarjan
 
De Pionier
De Pionier
 
2½
12½
3½
19
Laura Jansen
Laura Jansen
 
Voorburg
Voorburg
 
2½
12½
2½
20
Vera Maters
Vera Maters
 
De Toren Arnhem 2
De Toren Arnhem 2
 
2½
11½
2½

Stand ronde 4, Top 20 Jongens
Pos Naam Team  BP   WP   SB 
1
Joep Westerhof
Joep Westerhof
 
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
4½
10½
10½
2
Valentijn Van Warmerdam
Valentijn Van Warmerdam
 
ESV 1
ESV 1
 
4½
8½
8½
3
Mees De Heij
Mees De Heij
 
Magnus Leidsche Rijn 1
Magnus Leidsche Rijn 1
 
4½
8½
8½
4
Oscar Klaren
Oscar Klaren
 
Almere 1
Almere 1
 
4½
7½
7½
5
Polle Van Arendonk
Polle Van Arendonk
 
Magnus Leidsche Rijn 1
Magnus Leidsche Rijn 1
 
4½
7½
7½
6
Rogier Visser
Rogier Visser
 
De Paardensprong
De Paardensprong
 
4½
6½
6½
7
Ansh Jakhari
Ansh Jakhari
 
Spijkenisse
Spijkenisse
 
4½
3½
3½
8
Shrey Shah
Shrey Shah
 
Zukertort Amstelveen
Zukertort Amstelveen
 
4½
2½
2½
9
Alan Bakija
Alan Bakija
 
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
3½
9½
7¾
10
Roger Labruyère
Roger Labruyère
 
Almere 1
Almere 1
 
3½
8½
6¾
11
Suvan Patwardhan
Suvan Patwardhan
 
VAS 1
VAS 1
 
3½
6½
4½
12
Yuko Paulzen
Yuko Paulzen
 
Messemaker
Messemaker
 
3½
5½
4¼
13
Tim De Pooter
Tim De Pooter
 
Landau
Landau
 
3½
4½
3¾
14
Daniel Van Cleef
Daniel Van Cleef
 
VAS 1
VAS 1
 
3½
12½
8½
15
Kobe Smeets
Kobe Smeets
 
Magnus Leidsche Rijn 1
Magnus Leidsche Rijn 1
 
3½
10½
6½
16
Tommy Grooten
Tommy Grooten
 
ESV 1
ESV 1
 
3½
9½
6½
17
Tom Van Egmond
Tom Van Egmond
 
Magnus Leidsche Rijn 1
Magnus Leidsche Rijn 1
 
3½
9½
5½
18
Collin Halkes
Collin Halkes
 
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
3½
8½
4½
19
Diede Hameleers
Diede Hameleers
 
De Toren Arnhem 1
De Toren Arnhem 1
 
3½
8½
5½
20
Dennis Jansma
Dennis Jansma
 
Purmerend
Purmerend
 
3½
7½
5½
Stand ronde 4, Top 20 Meisjes
Pos Naam Team  BP   WP   SB 
1
Lauri Maris
Lauri Maris
 
WSG
WSG
 
4½
5½
5½
2
Stella Dekker
Stella Dekker
 
De Paardensprong
De Paardensprong
 
3½
9½
7¾
3
Manasvita Basa
Manasvita Basa
 
Almere 1
Almere 1
 
3½
9½
7½
4
Amelia Jonkman
Amelia Jonkman
 
KC Chesscool 1
KC Chesscool 1
 
3½
9½
6½
5
Lan Pham
Lan Pham
 
VAS 2
VAS 2
 
3½
8½
4½
6
Mandy Zheng
Mandy Zheng
 
Almere 2
Almere 2
 
3½
6½
3½
7
Mare Morote
Mare Morote
 
Landau
Landau
 
3½
6½
2½
8
Lisa De Regt
Lisa De Regt
 
Promotie
Promotie
 
3½
4½
3½
9
Manixia Wortman
Manixia Wortman
 
Klim-Op 2
Klim-Op 2
 
3½
4½
1½
10
Wendy Huang
Wendy Huang
 
ESV 1
ESV 1
 
2½
11½
7½
11
Magdalena Shirokov
Magdalena Shirokov
 
De Cirkel
De Cirkel
 
2½
3½
1¼
12
Isafara Gergin
Isafara Gergin
 
Magnus Leidsche Rijn 3
Magnus Leidsche Rijn 3
 
2½
12½
5½
13
Elysia Feng
Elysia Feng
 
ESV 1
ESV 1
 
2½
12½
5½
14
Noa Janssen
Noa Janssen
 
Magnus Leidsche Rijn 3
Magnus Leidsche Rijn 3
 
2½
11½
4½
15
Dana Verheij
Dana Verheij
 
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
2½
10½
3½
16
Anahit Kazarjan
Anahit Kazarjan
 
De Pionier
De Pionier
 
2½
8½
1½
17
Ivanke Wiggers
Ivanke Wiggers
 
Voorschoten
Voorschoten
 
2½
7½
1½
18
Vera Maters
Vera Maters
 
De Toren Arnhem 2
De Toren Arnhem 2
 
2½
6½
2½
19
Anushka Sangwan
Anushka Sangwan
 
Almere 2
Almere 2
 
2½
5½
0½
20
Jet De Zoeten
Jet De Zoeten
 
Voorschoten
Voorschoten
 
1½
11½
3¼

Stand ronde 3, Top 20 Jongens
Pos Naam Team  BP   WP   SB 
1
Valentijn Van Warmerdam
Valentijn Van Warmerdam
 
ESV 1
ESV 1
 
3½
5½
5½
2
Joep Westerhof
Joep Westerhof
 
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
3½
5½
5½
3
Roger Labruyère
Roger Labruyère
 
Almere 1
Almere 1
 
3½
4½
4½
4
Polle Van Arendonk
Polle Van Arendonk
 
Magnus Leidsche Rijn 1
Magnus Leidsche Rijn 1
 
3½
4½
4½
5
Mees De Heij
Mees De Heij
 
Magnus Leidsche Rijn 1
Magnus Leidsche Rijn 1
 
3½
4½
4½
6
Oscar Klaren
Oscar Klaren
 
Almere 1
Almere 1
 
3½
3½
3½
7
Tjacko Bok
Tjacko Bok
 
HWP Haarlem
HWP Haarlem
 
3½
3½
3½
8
Ansh Jakhari
Ansh Jakhari
 
Spijkenisse
Spijkenisse
 
3½
3½
3½
9
Rogier Visser
Rogier Visser
 
De Paardensprong
De Paardensprong
 
3½
3½
3½
10
Oscar Verwer
Oscar Verwer
 
RSR Ivoren Toren
RSR Ivoren Toren
 
3½
2½
2½
11
Wouter Betjes
Wouter Betjes
 
KC Chesscool 1
KC Chesscool 1
 
3½
1½
1½
12
Luke Schoonenwolf
Luke Schoonenwolf
 
ASC
ASC
 
3½
1½
1½
13
Shrey Shah
Shrey Shah
 
Zukertort Amstelveen
Zukertort Amstelveen
 
3½
1½
1½
14
Max De Vreugt Pezo
Max De Vreugt Pezo
 
VAS 2
VAS 2
 
2½
6½
5¼
15
Alan Bakija
Alan Bakija
 
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
2½
4½
3¾
16
Otto Zoet
Otto Zoet
 
Voorschoten
Voorschoten
 
2½
4½
3¼
17
Tim De Pooter
Tim De Pooter
 
Landau
Landau
 
2½
2½
1¾
18
Yuko Paulzen
Yuko Paulzen
 
Messemaker
Messemaker
 
2½
2½
1¼
19
Suvan Patwardhan
Suvan Patwardhan
 
VAS 1
VAS 1
 
2½
2½
1½
20
Kobe Smeets
Kobe Smeets
 
Magnus Leidsche Rijn 1
Magnus Leidsche Rijn 1
 
2½
7½
4½
Stand ronde 3, Top 20 Meisjes
Pos Naam Team  BP   WP   SB 
1
Lauri Maris
Lauri Maris
 
WSG
WSG
 
3½
4½
4½
2
Amelia Jonkman
Amelia Jonkman
 
KC Chesscool 1
KC Chesscool 1
 
3½
4½
4½
3
Lan Pham
Lan Pham
 
VAS 2
VAS 2
 
3½
3½
3½
4
Wendy Huang
Wendy Huang
 
ESV 1
ESV 1
 
2½
5½
4¾
5
Stella Dekker
Stella Dekker
 
De Paardensprong
De Paardensprong
 
2½
5½
4¼
6
Magdalena Shirokov
Magdalena Shirokov
 
De Cirkel
De Cirkel
 
2½
½
¼
7
Isafara Gergin
Isafara Gergin
 
Magnus Leidsche Rijn 3
Magnus Leidsche Rijn 3
 
2½
7½
4½
8
Elysia Feng
Elysia Feng
 
ESV 1
ESV 1
 
2½
6½
4½
9
Noa Janssen
Noa Janssen
 
Magnus Leidsche Rijn 3
Magnus Leidsche Rijn 3
 
2½
6½
3½
10
Manasvita Basa
Manasvita Basa
 
Almere 1
Almere 1
 
2½
4½
2½
11
Ivanke Wiggers
Ivanke Wiggers
 
Voorschoten
Voorschoten
 
2½
3½
1½
12
Mare Morote
Mare Morote
 
Landau
Landau
 
2½
3½
1½
13
Mandy Zheng
Mandy Zheng
 
Almere 2
Almere 2
 
2½
3½
1½
14
Lisa De Regt
Lisa De Regt
 
Promotie
Promotie
 
2½
2½
1½
15
Vera Maters
Vera Maters
 
De Toren Arnhem 2
De Toren Arnhem 2
 
2½
2½
1½
16
Manixia Wortman
Manixia Wortman
 
Klim-Op 2
Klim-Op 2
 
2½
2½
0½
17
Anushka Sangwan
Anushka Sangwan
 
Almere 2
Almere 2
 
2½
1½
0½
18
Laura Jansen
Laura Jansen
 
Voorburg
Voorburg
 
1½
7½
1½
19
Dana Verheij
Dana Verheij
 
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
1½
6½
1½
20
Jet De Zoeten
Jet De Zoeten
 
Voorschoten
Voorschoten
 
1½
6½
1½

Stand ronde 2, Top 20 Jongens
Pos Naam Team  BP   WP   SB 
1
Kobe Smeets
Kobe Smeets
 
Magnus Leidsche Rijn 1
Magnus Leidsche Rijn 1
 
2½
2½
2½
2
Collin Halkes
Collin Halkes
 
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
2½
2½
2½
3
Valentijn Van Warmerdam
Valentijn Van Warmerdam
 
ESV 1
ESV 1
 
2½
2½
2½
4
Ansh Jakhari
Ansh Jakhari
 
Spijkenisse
Spijkenisse
 
2½
2½
2½
5
Tom Van Egmond
Tom Van Egmond
 
Magnus Leidsche Rijn 1
Magnus Leidsche Rijn 1
 
2½
2½
2½
6
Abisan Pancharajah
Abisan Pancharajah
 
Op Eigen Wieken
Op Eigen Wieken
 
2½
2½
2½
7
Daniel Van Cleef
Daniel Van Cleef
 
VAS 1
VAS 1
 
2½
2½
2½
8
Joep Westerhof
Joep Westerhof
 
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
2½
2½
2½
9
Jelle Kop
Jelle Kop
 
HWP Haarlem
HWP Haarlem
 
2½
2½
2½
10
Oscar Klaren
Oscar Klaren
 
Almere 1
Almere 1
 
2½
1½
1½
11
Roger Labruyère
Roger Labruyère
 
Almere 1
Almere 1
 
2½
1½
1½
12
Polle Van Arendonk
Polle Van Arendonk
 
Magnus Leidsche Rijn 1
Magnus Leidsche Rijn 1
 
2½
1½
1½
13
Ingo Bello
Ingo Bello
 
VAS 1
VAS 1
 
2½
1½
1½
14
Olivier Zanoli
Olivier Zanoli
 
VAS 1
VAS 1
 
2½
1½
1½
15
Mees De Heij
Mees De Heij
 
Magnus Leidsche Rijn 1
Magnus Leidsche Rijn 1
 
2½
1½
1½
16
Rogier Visser
Rogier Visser
 
De Paardensprong
De Paardensprong
 
2½
1½
1½
17
Harro Lemstra
Harro Lemstra
 
Moira-Domtoren
Moira-Domtoren
 
2½
1½
1½
18
Ching Sui Hu
Ching Sui Hu
 
Voorburg
Voorburg
 
2½
1½
1½
19
Ties Jansen
Ties Jansen
 
Magnus Leidsche Rijn 2
Magnus Leidsche Rijn 2
 
2½
1½
1½
20
Oscar Verwer
Oscar Verwer
 
RSR Ivoren Toren
RSR Ivoren Toren
 
2½
1½
1½
Stand ronde 2, Top 20 Meisjes
Pos Naam Team  BP   WP   SB 
1
Lauri Maris
Lauri Maris
 
WSG
WSG
 
2½
2½
2½
2
Amelia Jonkman
Amelia Jonkman
 
KC Chesscool 1
KC Chesscool 1
 
2½
2½
2½
3
Lan Pham
Lan Pham
 
VAS 2
VAS 2
 
2½
1½
1½
4
Ivanke Wiggers
Ivanke Wiggers
 
Voorschoten
Voorschoten
 
2½
½
½
5
Stella Dekker
Stella Dekker
 
De Paardensprong
De Paardensprong
 
1½
2½
1¾
6
Wendy Huang
Wendy Huang
 
ESV 1
ESV 1
 
1½
1½
1¼
7
Magdalena Shirokov
Magdalena Shirokov
 
De Cirkel
De Cirkel
 
1½
½
¼
8
Dana Verheij
Dana Verheij
 
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
1½
3½
1½
9
Jet De Zoeten
Jet De Zoeten
 
Voorschoten
Voorschoten
 
1½
3½
1½
10
Isafara Gergin
Isafara Gergin
 
Magnus Leidsche Rijn 3
Magnus Leidsche Rijn 3
 
1½
3½
1½
11
Laura Jansen
Laura Jansen
 
Voorburg
Voorburg
 
1½
3½
1½
12
Noa Janssen
Noa Janssen
 
Magnus Leidsche Rijn 3
Magnus Leidsche Rijn 3
 
1½
3½
1½
13
Mandy Zheng
Mandy Zheng
 
Almere 2
Almere 2
 
1½
2½
1½
14
Luna Huang
Luna Huang
 
ESV 2
ESV 2
 
1½
2½
½
15
Elysia Feng
Elysia Feng
 
ESV 1
ESV 1
 
1½
2½
1½
16
Vera Maters
Vera Maters
 
De Toren Arnhem 2
De Toren Arnhem 2
 
1½
2½
1½
17
Lizzy Van Anrooij
Lizzy Van Anrooij
 
Spijkenisse
Spijkenisse
 
1½
2½
1½
18
Manixia Wortman
Manixia Wortman
 
Klim-Op 2
Klim-Op 2
 
1½
2½
0½
19
Manasvita Basa
Manasvita Basa
 
Almere 1
Almere 1
 
1½
1½
0½
20
Mare Morote
Mare Morote
 
Landau
Landau
 
1½
1½
0½

Stand ronde 1, Top 20 Jongens
Pos Naam Team  BP   WP   SB 
1
Roger Labruyère
Roger Labruyère
 
Almere 1
Almere 1
 
1½
0½
0½
2
Polle Van Arendonk
Polle Van Arendonk
 
Magnus Leidsche Rijn 1
Magnus Leidsche Rijn 1
 
1½
0½
0½
3
Oscar Klaren
Oscar Klaren
 
Almere 1
Almere 1
 
1½
0½
0½
4
Ingo Bello
Ingo Bello
 
VAS 1
VAS 1
 
1½
0½
0½
5
Quint De Jong
Quint De Jong
 
KC Chesscool 1
KC Chesscool 1
 
1½
0½
0½
6
Olivier Zanoli
Olivier Zanoli
 
VAS 1
VAS 1
 
1½
0½
0½
7
Mees De Heij
Mees De Heij
 
Magnus Leidsche Rijn 1
Magnus Leidsche Rijn 1
 
1½
0½
0½
8
Kobe Smeets
Kobe Smeets
 
Magnus Leidsche Rijn 1
Magnus Leidsche Rijn 1
 
1½
0½
0½
9
Collin Halkes
Collin Halkes
 
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
1½
0½
0½
10
Valentijn Van Warmerdam
Valentijn Van Warmerdam
 
ESV 1
ESV 1
 
1½
0½
0½
11
Lars Rutjens
Lars Rutjens
 
De Toren Arnhem 1
De Toren Arnhem 1
 
1½
0½
0½
12
Ansh Jakhari
Ansh Jakhari
 
Spijkenisse
Spijkenisse
 
1½
0½
0½
13
Tom Van Egmond
Tom Van Egmond
 
Magnus Leidsche Rijn 1
Magnus Leidsche Rijn 1
 
1½
0½
0½
14
Wouter Betjes
Wouter Betjes
 
KC Chesscool 1
KC Chesscool 1
 
1½
0½
0½
15
Otto Zoet
Otto Zoet
 
Voorschoten
Voorschoten
 
1½
0½
0½
16
Tommy Grooten
Tommy Grooten
 
ESV 1
ESV 1
 
1½
0½
0½
17
Suvan Patwardhan
Suvan Patwardhan
 
VAS 1
VAS 1
 
1½
0½
0½
18
Abisan Pancharajah
Abisan Pancharajah
 
Op Eigen Wieken
Op Eigen Wieken
 
1½
0½
0½
19
Lennart Van de Bos
Lennart Van de Bos
 
Messemaker
Messemaker
 
1½
0½
0½
20
Isaac Visser
Isaac Visser
 
HWP Haarlem
HWP Haarlem
 
1½
0½
0½
Stand ronde 1, Top 20 Meisjes
Pos Naam Team  BP   WP   SB 
1
Lauri Maris
Lauri Maris
 
WSG
WSG
 
1½
0½
0½
2
Amelia Jonkman
Amelia Jonkman
 
KC Chesscool 1
KC Chesscool 1
 
1½
0½
0½
3
Stella Dekker
Stella Dekker
 
De Paardensprong
De Paardensprong
 
1½
0½
0½
4
Mandy Zheng
Mandy Zheng
 
Almere 2
Almere 2
 
1½
0½
0½
5
Jet De Zoeten
Jet De Zoeten
 
Voorschoten
Voorschoten
 
1½
0½
0½
6
Ivanke Wiggers
Ivanke Wiggers
 
Voorschoten
Voorschoten
 
1½
0½
0½
7
Anushka Sangwan
Anushka Sangwan
 
Almere 2
Almere 2
 
1½
0½
0½
8
Lan Pham
Lan Pham
 
VAS 2
VAS 2
 
1½
0½
0½
9
Isafara Gergin
Isafara Gergin
 
Magnus Leidsche Rijn 3
Magnus Leidsche Rijn 3
 
1½
0½
0½
10
Eli Alia Jorritsma
Eli Alia Jorritsma
 
De Paardensprong
De Paardensprong
 
1½
0½
0½
11
Vera Maters
Vera Maters
 
De Toren Arnhem 2
De Toren Arnhem 2
 
1½
0½
0½
12
Lizzy Van Anrooij
Lizzy Van Anrooij
 
Spijkenisse
Spijkenisse
 
1½
0½
0½
13
Noa Janssen
Noa Janssen
 
Magnus Leidsche Rijn 3
Magnus Leidsche Rijn 3
 
1½
0½
0½
14
Luna Huang
Luna Huang
 
ESV 2
ESV 2
 
1½
0½
0½
15
Nirupa Ganeshram
Nirupa Ganeshram
 
ESV 2
ESV 2
 
1½
0½
0½
16
Wendy Huang
Wendy Huang
 
ESV 1
ESV 1
 
½
½
¼
17
Magdalena Shirokov
Magdalena Shirokov
 
De Cirkel
De Cirkel
 
½
½
¼
18
Manasvita Basa
Manasvita Basa
 
Almere 1
Almere 1
 
0½
1½
0½
19
Dana Verheij
Dana Verheij
 
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
0½
1½
0½
20
Mare Morote
Mare Morote
 
Landau
Landau
 
0½
1½
0½

Published on  May 1st, 2017