Winterkoning

Stand Teams

Stand ronde 7, plaats 1 - 20
Pos Team MP  BP   WP   SB 
1
Almere 1
Almere 1
 
12
22½
114½
350½
2
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
11
19½
121½
305¼
3
ESV 1
ESV 1
 
11
18½
121½
317¼
4
De Paardensprong
De Paardensprong
 
11
18½
112½
274¼
5
Magnus Leidsche Rijn 1
Magnus Leidsche Rijn 1
 
10
21½
114½
321¾
6
VAS 1
VAS 1
 
10
20½
112½
305½
7
Voorschoten
Voorschoten
 
9
17½
93½
223¼
8
Op Eigen Wieken
Op Eigen Wieken
 
9
17½
97½
221½
9
De Toren Arnhem 1
De Toren Arnhem 1
 
9
16½
103½
212½
10
Promotie
Promotie
 
9
15½
97½
202½
11
Almere 2
Almere 2
 
8
16½
107½
200¾
12
Zukertort Amstelveen
Zukertort Amstelveen
 
8
16½
94½
211½
13
KC Chesscool 1
KC Chesscool 1
 
8
15½
108½
223½
14
Moira-Domtoren
Moira-Domtoren
 
8
14½
103½
189¼
15
SHTV
SHTV
 
8
14½
101½
178¼
16
ASC
ASC
 
8
14½
100½
189½
17
Klim-Op 2
Klim-Op 2
 
7
14½
95½
167½
18
De Pionier
De Pionier
 
7
14½
93½
161¾
19
VAS 2
VAS 2
 
7
13½
115½
199¾
20
HWP Haarlem
HWP Haarlem
 
7
13½
104½
182¼
Stand ronde 7, plaats 21 - 40
Pos Team MP  BP   WP   SB 
21
Messemaker
Messemaker
 
7
13½
97½
175½
22
Sneek
Sneek
 
7
13½
87½
157½
23
Almere 3
Almere 3
 
7
13½
89½
152½
24
Purmerend
Purmerend
 
7
12½
105½
193¼
25
Voorburg
Voorburg
 
7
12½
82½
123½
26
Landau
Landau
 
6
15½
92½
178½
27
Magnus Leidsche Rijn 2
Magnus Leidsche Rijn 2
 
6
14½
85½
152½
28
DSG Pallas
DSG Pallas
 
6
13½
103½
180½
29
RSR Ivoren Toren
RSR Ivoren Toren
 
6
11½
88½
132½
30
De Cirkel
De Cirkel
 
5
13½
79½
141¾
31
Magnus Leidsche Rijn 3
Magnus Leidsche Rijn 3
 
5
12½
112½
161½
32
ESV 2
ESV 2
 
5
11½
102½
141½
33
Minerva
Minerva
 
5
10½
94½
123¼
34
WSG
WSG
 
4
11½
72½
114½
35
Spijkenisse
Spijkenisse
 
4
11½
89½
132½
36
KC Chesscool 2
KC Chesscool 2
 
4
8½
96½
93¾
37
Winterkoning
Winterkoning
 
3
10½
84½
122¾
38
De Toren Arnhem 2
De Toren Arnhem 2
 
3
9½
79½
93½
39
De Pion
De Pion
 
3
8½
84½
94½
40
Hoogland
Hoogland
 
3
8½
85½
86½

Stand ronde 6, plaats 1 - 20
Pos Team MP  BP   WP   SB 
1
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
11
19½
84½
257¼
2
Magnus Leidsche Rijn 1
Magnus Leidsche Rijn 1
 
10
19½
85½
260½
3
Almere 1
Almere 1
 
10
18½
83½
237½
4
ESV 1
ESV 1
 
9
16½
89½
233¾
5
De Paardensprong
De Paardensprong
 
9
15½
89½
206¼
6
Promotie
Promotie
 
9
14½
69½
161½
7
VAS 1
VAS 1
 
8
17½
80½
215¼
8
Almere 2
Almere 2
 
8
15½
77½
158¾
9
ASC
ASC
 
8
13½
68½
139½
10
Voorschoten
Voorschoten
 
7
14½
67½
155¾
11
Op Eigen Wieken
Op Eigen Wieken
 
7
14½
69½
148½
12
KC Chesscool 1
KC Chesscool 1
 
7
13½
80½
166½
13
De Toren Arnhem 1
De Toren Arnhem 1
 
7
13½
76½
143½
14
Messemaker
Messemaker
 
7
12½
69½
137½
15
Moira-Domtoren
Moira-Domtoren
 
7
12½
77½
142¾
16
Almere 3
Almere 3
 
7
12½
59½
108½
17
Landau
Landau
 
6
14½
66½
138½
18
Zukertort Amstelveen
Zukertort Amstelveen
 
6
13½
67½
137½
19
DSG Pallas
DSG Pallas
 
6
12½
80½
140½
20
De Pionier
De Pionier
 
6
12½
67½
113½
Stand ronde 6, plaats 21 - 40
Pos Team MP  BP   WP   SB 
21
Klim-Op 2
Klim-Op 2
 
6
12½
67½
108½
22
VAS 2
VAS 2
 
6
11½
90½
146¼
23
HWP Haarlem
HWP Haarlem
 
6
11½
80½
135¼
24
SHTV
SHTV
 
6
11½
74½
116½
25
Sneek
Sneek
 
6
11½
66½
117¾
26
Purmerend
Purmerend
 
6
10½
78½
140¼
27
Minerva
Minerva
 
5
9½
74½
98¼
28
Voorburg
Voorburg
 
5
9½
62½
75½
29
Magnus Leidsche Rijn 2
Magnus Leidsche Rijn 2
 
4
10½
68½
108½
30
Magnus Leidsche Rijn 3
Magnus Leidsche Rijn 3
 
4
10½
85½
111½
31
Spijkenisse
Spijkenisse
 
4
10½
65½
100½
32
ESV 2
ESV 2
 
4
9½
76½
98½
33
RSR Ivoren Toren
RSR Ivoren Toren
 
4
8½
64½
80½
34
KC Chesscool 2
KC Chesscool 2
 
4
7½
71½
73¾
35
De Cirkel
De Cirkel
 
3
10½
55½
88½
36
Winterkoning
Winterkoning
 
3
9½
61½
92¾
37
WSG
WSG
 
3
9½
55½
83½
38
De Toren Arnhem 2
De Toren Arnhem 2
 
2
7½
59½
65½
39
De Pion
De Pion
 
2
6½
59½
57½
40
Hoogland
Hoogland
 
2
6½
62½
54½

Stand ronde 5, plaats 1 - 20
Pos Team MP  BP   WP   SB 
1
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
9
16½
55½
175¾
2
ESV 1
ESV 1
 
9
14½
60½
179¾
3
Magnus Leidsche Rijn 1
Magnus Leidsche Rijn 1
 
8
16½
61½
182½
4
VAS 1
VAS 1
 
8
16½
53½
156½
5
Almere 1
Almere 1
 
8
15½
54½
160¾
6
Almere 2
Almere 2
 
8
14½
49½
125¼
7
KC Chesscool 1
KC Chesscool 1
 
7
12½
56½
126¾
8
Messemaker
Messemaker
 
7
12½
44½
110½
9
De Paardensprong
De Paardensprong
 
7
11½
65½
131½
10
Promotie
Promotie
 
7
11½
42½
93½
11
Op Eigen Wieken
Op Eigen Wieken
 
6
12½
47½
104½
12
DSG Pallas
DSG Pallas
 
6
11½
55½
98½
13
De Toren Arnhem 1
De Toren Arnhem 1
 
6
11½
53½
91½
14
ASC
ASC
 
6
10½
45½
80½
15
Purmerend
Purmerend
 
6
9½
54½
101½
16
Voorschoten
Voorschoten
 
5
12½
49½
113¾
17
Landau
Landau
 
5
12½
43½
92½
18
VAS 2
VAS 2
 
5
9½
68½
108½
19
HWP Haarlem
HWP Haarlem
 
5
9½
54½
82½
20
SHTV
SHTV
 
5
9½
52½
73½
Stand ronde 5, plaats 21 - 40
Pos Team MP  BP   WP   SB 
21
Moira-Domtoren
Moira-Domtoren
 
5
9½
57½
89¼
22
Almere 3
Almere 3
 
5
9½
43½
69½
23
Voorburg
Voorburg
 
5
8½
40½
46½
24
Zukertort Amstelveen
Zukertort Amstelveen
 
4
10½
46½
81½
25
Magnus Leidsche Rijn 2
Magnus Leidsche Rijn 2
 
4
9½
46½
75¾
26
Magnus Leidsche Rijn 3
Magnus Leidsche Rijn 3
 
4
9½
63½
88½
27
Klim-Op 2
Klim-Op 2
 
4
9½
50½
62½
28
Spijkenisse
Spijkenisse
 
4
9½
47½
75½
29
De Pionier
De Pionier
 
4
9½
45½
62¾
30
Sneek
Sneek
 
4
8½
50½
79½
31
ESV 2
ESV 2
 
4
7½
53½
66¼
32
KC Chesscool 2
KC Chesscool 2
 
4
7½
52½
57½
33
Winterkoning
Winterkoning
 
3
8½
39½
64½
34
Minerva
Minerva
 
3
6½
54½
54¼
35
De Cirkel
De Cirkel
 
2
8½
37½
58½
36
WSG
WSG
 
2
7½
39½
57½
37
De Toren Arnhem 2
De Toren Arnhem 2
 
2
6½
44½
49½
38
RSR Ivoren Toren
RSR Ivoren Toren
 
2
5½
47½
49½
39
De Pion
De Pion
 
1
4½
39½
28¼
40
Hoogland
Hoogland
 
1
4½
41½
28½

Stand ronde 4, plaats 1 - 20
Pos Team MP  BP   WP   SB 
1
Magnus Leidsche Rijn 1
Magnus Leidsche Rijn 1
 
7
14½
40½
135½
2
Almere 1
Almere 1
 
7
13½
31½
103¾
3
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
7
12½
38½
112¾
4
ESV 1
ESV 1
 
7
11½
44½
128½
5
De Paardensprong
De Paardensprong
 
7
11½
39½
105¾
6
VAS 1
VAS 1
 
6
12½
32½
89¾
7
Almere 2
Almere 2
 
6
11½
26½
56¾
8
DSG Pallas
DSG Pallas
 
6
10½
31½
59½
9
Purmerend
Purmerend
 
6
8½
33½
70½
10
Landau
Landau
 
5
10½
23½
47½
11
HWP Haarlem
HWP Haarlem
 
5
9½
34½
62½
12
VAS 2
VAS 2
 
5
9½
40½
74½
13
Messemaker
Messemaker
 
5
9½
27½
59½
14
Moira-Domtoren
Moira-Domtoren
 
5
8½
39½
71¼
15
KC Chesscool 1
KC Chesscool 1
 
5
8½
38½
72¾
16
Promotie
Promotie
 
5
8½
23½
45¾
17
Voorschoten
Voorschoten
 
4
10½
32½
72¼
18
Zukertort Amstelveen
Zukertort Amstelveen
 
4
9½
30½
62½
19
Op Eigen Wieken
Op Eigen Wieken
 
4
9½
29½
59½
20
De Pionier
De Pionier
 
4
9½
26½
43½
Stand ronde 4, plaats 21 - 40
Pos Team MP  BP   WP   SB 
21
Magnus Leidsche Rijn 3
Magnus Leidsche Rijn 3
 
4
8½
42½
64½
22
SHTV
SHTV
 
4
7½
29½
34½
23
De Toren Arnhem 1
De Toren Arnhem 1
 
4
7½
33½
40½
24
ASC
ASC
 
4
7½
31½
42½
25
Magnus Leidsche Rijn 2
Magnus Leidsche Rijn 2
 
3
7½
29½
40¾
26
Winterkoning
Winterkoning
 
3
7½
25½
45½
27
Spijkenisse
Spijkenisse
 
3
7½
27½
42½
28
Sneek
Sneek
 
3
6½
34½
50½
29
Almere 3
Almere 3
 
3
6½
29½
32½
30
ESV 2
ESV 2
 
3
5½
33½
32¾
31
Voorburg
Voorburg
 
3
5½
28½
20½
32
De Cirkel
De Cirkel
 
2
7½
23½
40½
33
Klim-Op 2
Klim-Op 2
 
2
6½
32½
25½
34
WSG
WSG
 
2
6½
25½
36½
35
De Toren Arnhem 2
De Toren Arnhem 2
 
2
5½
30½
36½
36
RSR Ivoren Toren
RSR Ivoren Toren
 
2
4½
33½
34½
37
KC Chesscool 2
KC Chesscool 2
 
2
4½
38½
33½
38
Minerva
Minerva
 
1
3½
39½
30½
39
De Pion
De Pion
 
0
2½
26½
14¼
40
Hoogland
Hoogland
 
0
2½
27½
12½

Stand ronde 3, plaats 1 - 20
Pos Team MP  BP   WP   SB 
1
ESV 1
ESV 1
 
6
9½
23½
75¾
2
De Paardensprong
De Paardensprong
 
6
9½
22½
65½
3
Magnus Leidsche Rijn 1
Magnus Leidsche Rijn 1
 
5
10½
22½
73½
4
Almere 1
Almere 1
 
5
10½
17½
52½
5
HWP Haarlem
HWP Haarlem
 
5
9½
14½
44½
6
VAS 2
VAS 2
 
5
9½
21½
58½
7
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
5
8½
20½
53¾
8
KC Chesscool 1
KC Chesscool 1
 
5
8½
16½
43½
9
VAS 1
VAS 1
 
4
8½
17½
36¾
10
Voorschoten
Voorschoten
 
4
8½
16½
36½
11
Almere 2
Almere 2
 
4
8½
13½
20¾
12
Magnus Leidsche Rijn 3
Magnus Leidsche Rijn 3
 
4
8½
21½
46½
13
ASC
ASC
 
4
7½
17½
34½
14
DSG Pallas
DSG Pallas
 
4
6½
18½
25½
15
De Toren Arnhem 1
De Toren Arnhem 1
 
4
6½
15½
21½
16
Purmerend
Purmerend
 
4
6½
15½
21½
17
Winterkoning
Winterkoning
 
3
6½
14½
29½
18
Landau
Landau
 
3
6½
13½
16½
19
Spijkenisse
Spijkenisse
 
3
6½
18½
33½
20
Messemaker
Messemaker
 
3
6½
14½
21½
Stand ronde 3, plaats 21 - 40
Pos Team MP  BP   WP   SB 
21
Moira-Domtoren
Moira-Domtoren
 
3
5½
25½
38¼
22
Promotie
Promotie
 
3
5½
10½
15¾
23
Sneek
Sneek
 
3
5½
21½
31½
24
Voorburg
Voorburg
 
3
5½
17½
18½
25
De Pionier
De Pionier
 
2
6½
16½
27¼
26
Magnus Leidsche Rijn 2
Magnus Leidsche Rijn 2
 
2
5½
17½
16¾
27
De Cirkel
De Cirkel
 
2
5½
13½
24¾
28
Op Eigen Wieken
Op Eigen Wieken
 
2
5½
21½
34½
29
Zukertort Amstelveen
Zukertort Amstelveen
 
2
5½
20½
33½
30
De Toren Arnhem 2
De Toren Arnhem 2
 
2
5½
18½
30½
31
SHTV
SHTV
 
2
5½
15½
10½
32
RSR Ivoren Toren
RSR Ivoren Toren
 
2
4½
18½
26¾
33
Almere 3
Almere 3
 
2
4½
16½
9½
34
WSG
WSG
 
1
4½
19½
24½
35
ESV 2
ESV 2
 
1
3½
21½
17½
36
KC Chesscool 2
KC Chesscool 2
 
1
2½
23½
13½
37
Minerva
Minerva
 
1
2½
20½
11½
38
Klim-Op 2
Klim-Op 2
 
0
2½
20½
12½
39
Hoogland
Hoogland
 
0
2½
17½
11½
40
De Pion
De Pion
 
0
1½
14½
4½

Stand ronde 2, plaats 1 - 20
Pos Team MP  BP   WP   SB 
1
Magnus Leidsche Rijn 1
Magnus Leidsche Rijn 1
 
4
8½
7½
28½
2
VAS 1
VAS 1
 
4
8½
4½
16½
3
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
4
6½
9½
29¾
4
De Paardensprong
De Paardensprong
 
4
6½
8½
22½
5
ESV 1
ESV 1
 
4
6½
7½
22½
6
ASC
ASC
 
4
6½
6½
19½
7
Almere 1
Almere 1
 
3
6½
7½
18½
8
HWP Haarlem
HWP Haarlem
 
3
6½
6½
15½
9
Moira-Domtoren
Moira-Domtoren
 
3
5½
8½
20¾
10
VAS 2
VAS 2
 
3
5½
9½
21½
11
KC Chesscool 1
KC Chesscool 1
 
3
5½
8½
20½
12
Spijkenisse
Spijkenisse
 
3
5½
8½
19½
13
Voorburg
Voorburg
 
3
5½
7½
16½
14
Sneek
Sneek
 
3
4½
7½
16¾
15
Voorschoten
Voorschoten
 
2
5½
8½
17½
16
Magnus Leidsche Rijn 2
Magnus Leidsche Rijn 2
 
2
5½
6½
9¾
17
Almere 2
Almere 2
 
2
4½
8½
11½
18
Magnus Leidsche Rijn 3
Magnus Leidsche Rijn 3
 
2
4½
11½
12½
19
Op Eigen Wieken
Op Eigen Wieken
 
2
4½
9½
19½
20
Zukertort Amstelveen
Zukertort Amstelveen
 
2
4½
7½
12½
Stand ronde 2, plaats 21 - 40
Pos Team MP  BP   WP   SB 
21
SHTV
SHTV
 
2
4½
6½
0½
22
RSR Ivoren Toren
RSR Ivoren Toren
 
2
3½
9½
14¾
23
De Toren Arnhem 1
De Toren Arnhem 1
 
2
3½
10½
6½
24
DSG Pallas
DSG Pallas
 
2
3½
9½
3½
25
Purmerend
Purmerend
 
2
3½
5½
3½
26
Winterkoning
Winterkoning
 
1
3½
7½
12¾
27
De Cirkel
De Cirkel
 
1
3½
6½
11¼
28
WSG
WSG
 
1
3½
9½
13½
29
De Toren Arnhem 2
De Toren Arnhem 2
 
1
3½
8½
12½
30
Messemaker
Messemaker
 
1
3½
7½
9½
31
Landau
Landau
 
1
2½
8½
7½
32
Promotie
Promotie
 
1
2½
7½
6¾
33
ESV 2
ESV 2
 
1
2½
9½
6½
34
KC Chesscool 2
KC Chesscool 2
 
1
2½
8½
5½
35
Minerva
Minerva
 
1
2½
7½
5½
36
De Pionier
De Pionier
 
0
2½
10½
13½
37
Hoogland
Hoogland
 
0
2½
8½
8½
38
Klim-Op 2
Klim-Op 2
 
0
1½
11½
3½
39
Almere 3
Almere 3
 
0
1½
9½
3½
40
De Pion
De Pion
 
0
0½
9½
0½

Stand ronde 1, plaats 1 - 20
Pos Team MP  BP   WP   SB 
1
VAS 1
VAS 1
 
2
4½
0½
0½
Magnus Leidsche Rijn 1
Magnus Leidsche Rijn 1
 
2
4½
0½
0½
SHTV
SHTV
 
2
4½
0½
0½
Magnus Leidsche Rijn 3
Magnus Leidsche Rijn 3
 
2
4½
0½
0½
HWP Haarlem
HWP Haarlem
 
2
4½
0½
0½
Voorschoten
Voorschoten
 
2
4½
0½
0½
Almere 2
Almere 2
 
2
4½
0½
0½
8
De Paardensprong
De Paardensprong
 
2
3½
½
1¾
Moira-Domtoren
Moira-Domtoren
 
2
3½
½
1¾
10
De Toren Arnhem 1
De Toren Arnhem 1
 
2
3½
1½
3½
KC Chesscool 1
KC Chesscool 1
 
2
3½
1½
3½
ASC
ASC
 
2
3½
1½
3½
13
RSR Ivoren Toren
RSR Ivoren Toren
 
2
2½
1½
3¾
ESV 1
ESV 1
 
2
2½
1½
3¾
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
2
2½
1½
3¾
16
Op Eigen Wieken
Op Eigen Wieken
 
1
2½
2½
4½
VAS 2
VAS 2
 
1
2½
2½
4½
ESV 2
ESV 2
 
1
2½
2½
4½
De Toren Arnhem 2
De Toren Arnhem 2
 
1
2½
2½
4½
Spijkenisse
Spijkenisse
 
1
2½
2½
4½
Stand ronde 1, plaats 21 - 40
Pos Team MP  BP   WP   SB 
Sneek
Sneek
 
1
2½
2½
4½
Almere 1
Almere 1
 
1
2½
2½
4½
Messemaker
Messemaker
 
1
2½
2½
4½
Winterkoning
Winterkoning
 
1
2½
2½
4½
Voorburg
Voorburg
 
1
2½
2½
4½
26
Magnus Leidsche Rijn 2
Magnus Leidsche Rijn 2
 
0
1½
2½
3¾
De Cirkel
De Cirkel
 
0
1½
2½
3¾
De Pionier
De Pionier
 
0
1½
2½
3¾
29
Hoogland
Hoogland
 
0
1½
3½
3½
Zukertort Amstelveen
Zukertort Amstelveen
 
0
1½
3½
3½
WSG
WSG
 
0
1½
3½
3½
32
Landau
Landau
 
0
½
3½
1¾
Promotie
Promotie
 
0
½
3½
1¾
34
Purmerend
Purmerend
 
0
0½
4½
0½
Almere 3
Almere 3
 
0
0½
4½
0½
KC Chesscool 2
KC Chesscool 2
 
0
0½
4½
0½
Minerva
Minerva
 
0
0½
4½
0½
Klim-Op 2
Klim-Op 2
 
0
0½
4½
0½
DSG Pallas
DSG Pallas
 
0
0½
4½
0½
De Pion
De Pion
 
0
0½
4½
0½

Published on  May 1st, 2017