Winterkoning

Indeling

Indeling ronde 7
Tafel MP Nr Team MP Nr Team Uitslag
1 11 37
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
10 26
Almere 1
Almere 1
 
0 - 4
2 10 3
Magnus Leidsche Rijn 1
Magnus Leidsche Rijn 1
 
9 20
ESV 1
ESV 1
 
1½ - 2½
3 9 8
De Paardensprong
De Paardensprong
 
9 29
Promotie
Promotie
 
3 - 1
4 8 1
VAS 1
VAS 1
 
8 32
Almere 2
Almere 2
 
3 - 1
5 8 39
ASC
ASC
 
7 4
Op Eigen Wieken
Op Eigen Wieken
 
1 - 3
6 7 7
Almere 3
Almere 3
 
7 30
Voorschoten
Voorschoten
 
1 - 3
7 7 9
Moira-Domtoren
Moira-Domtoren
 
7 38
KC Chesscool 1
KC Chesscool 1
 
2 - 2
8 7 22
De Toren Arnhem 1
De Toren Arnhem 1
 
7 34
Messemaker
Messemaker
 
3 - 1
9 6 24
Sneek
Sneek
 
6 5
Purmerend
Purmerend
 
2 - 2
10 6 27
HWP Haarlem
HWP Haarlem
 
6 6
VAS 2
VAS 2
 
2 - 2
11 6 11
SHTV
SHTV
 
6 23
DSG Pallas
DSG Pallas
 
2½ - 1½
12 6 28
Landau
Landau
 
6 18
Zukertort Amstelveen
Zukertort Amstelveen
 
1 - 3
13 6 40
De Pionier
De Pionier
 
6 21
Klim-Op 2
Klim-Op 2
 
2 - 2
14 5 12
Minerva
Minerva
 
5 36
Voorburg
Voorburg
 
1 - 3
15 4 17
Magnus Leidsche Rijn 2
Magnus Leidsche Rijn 2
 
4 10
KC Chesscool 2
KC Chesscool 2
 
3½ - ½
16 4 13
RSR Ivoren Toren
RSR Ivoren Toren
 
4 16
Spijkenisse
Spijkenisse
 
3 - 1
17 4 14
ESV 2
ESV 2
 
4 25
Magnus Leidsche Rijn 3
Magnus Leidsche Rijn 3
 
2 - 2
18 3 35
Winterkoning
Winterkoning
 
3 33
De Cirkel
De Cirkel
 
1 - 3
19 2 31
De Pion
De Pion
 
3 19
WSG
WSG
 
2 - 2
20 2 2
Hoogland
Hoogland
 
2 15
De Toren Arnhem 2
De Toren Arnhem 2
 
2 - 2

Indeling ronde 6
Tafel MP Nr Team MP Nr Team Uitslag
1 9 20
ESV 1
ESV 1
 
9 37
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
1½ - 2½
2 8 26
Almere 1
Almere 1
 
8 1
VAS 1
VAS 1
 
2½ - 1½
3 8 32
Almere 2
Almere 2
 
8 3
Magnus Leidsche Rijn 1
Magnus Leidsche Rijn 1
 
½ - 3½
4 7 34
Messemaker
Messemaker
 
7 8
De Paardensprong
De Paardensprong
 
0 - 4
5 7 29
Promotie
Promotie
 
7 38
KC Chesscool 1
KC Chesscool 1
 
3 - 1
6 6 4
Op Eigen Wieken
Op Eigen Wieken
 
6 22
De Toren Arnhem 1
De Toren Arnhem 1
 
2 - 2
7 6 5
Purmerend
Purmerend
 
6 39
ASC
ASC
 
1 - 3
8 6 23
DSG Pallas
DSG Pallas
 
5 9
Moira-Domtoren
Moira-Domtoren
 
1 - 3
9 5 6
VAS 2
VAS 2
 
5 28
Landau
Landau
 
2 - 2
10 5 36
Voorburg
Voorburg
 
5 7
Almere 3
Almere 3
 
1 - 3
11 5 27
HWP Haarlem
HWP Haarlem
 
5 11
SHTV
SHTV
 
2 - 2
12 5 30
Voorschoten
Voorschoten
 
4 14
ESV 2
ESV 2
 
2½ - 1½
13 4 10
KC Chesscool 2
KC Chesscool 2
 
4 24
Sneek
Sneek
 
½ - 3½
14 4 16
Spijkenisse
Spijkenisse
 
4 40
De Pionier
De Pionier
 
1 - 3
15 4 21
Klim-Op 2
Klim-Op 2
 
4 17
Magnus Leidsche Rijn 2
Magnus Leidsche Rijn 2
 
3 - 1
16 4 18
Zukertort Amstelveen
Zukertort Amstelveen
 
4 25
Magnus Leidsche Rijn 3
Magnus Leidsche Rijn 3
 
3 - 1
17 3 12
Minerva
Minerva
 
3 35
Winterkoning
Winterkoning
 
3 - 1
18 2 15
De Toren Arnhem 2
De Toren Arnhem 2
 
2 13
RSR Ivoren Toren
RSR Ivoren Toren
 
1 - 3
19 1 2
Hoogland
Hoogland
 
2 19
WSG
WSG
 
2 - 2
20 2 33
De Cirkel
De Cirkel
 
1 31
De Pion
De Pion
 
2 - 2

Indeling ronde 5
Tafel MP Nr Team MP Nr Team Uitslag
1 7 3
Magnus Leidsche Rijn 1
Magnus Leidsche Rijn 1
 
7 26
Almere 1
Almere 1
 
2 - 2
2 7 37
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
7 8
De Paardensprong
De Paardensprong
 
4 - 0
3 7 20
ESV 1
ESV 1
 
6 5
Purmerend
Purmerend
 
3 - 1
4 6 32
Almere 2
Almere 2
 
6 23
DSG Pallas
DSG Pallas
 
3 - 1
5 6 1
VAS 1
VAS 1
 
5 6
VAS 2
VAS 2
 
3½ - ½
6 5 9
Moira-Domtoren
Moira-Domtoren
 
5 34
Messemaker
Messemaker
 
½ - 3½
7 5 38
KC Chesscool 1
KC Chesscool 1
 
5 27
HWP Haarlem
HWP Haarlem
 
4 - 0
8 5 28
Landau
Landau
 
5 29
Promotie
Promotie
 
1½ - 2½
9 4 25
Magnus Leidsche Rijn 3
Magnus Leidsche Rijn 3
 
4 4
Op Eigen Wieken
Op Eigen Wieken
 
1 - 3
10 4 11
SHTV
SHTV
 
4 30
Voorschoten
Voorschoten
 
2 - 2
11 4 39
ASC
ASC
 
4 18
Zukertort Amstelveen
Zukertort Amstelveen
 
3 - 1
12 4 40
De Pionier
De Pionier
 
4 22
De Toren Arnhem 1
De Toren Arnhem 1
 
0 - 4
13 3 7
Almere 3
Almere 3
 
3 35
Winterkoning
Winterkoning
 
3 - 1
14 3 14
ESV 2
ESV 2
 
3 17
Magnus Leidsche Rijn 2
Magnus Leidsche Rijn 2
 
2 - 2
15 3 24
Sneek
Sneek
 
3 16
Spijkenisse
Spijkenisse
 
2 - 2
16 2 13
RSR Ivoren Toren
RSR Ivoren Toren
 
3 36
Voorburg
Voorburg
 
1 - 3
17 2 15
De Toren Arnhem 2
De Toren Arnhem 2
 
2 10
KC Chesscool 2
KC Chesscool 2
 
1 - 3
18 2 21
Klim-Op 2
Klim-Op 2
 
2 33
De Cirkel
De Cirkel
 
3 - 1
19 2 19
WSG
WSG
 
1 12
Minerva
Minerva
 
1½ - 2½
20 0 31
De Pion
De Pion
 
0 2
Hoogland
Hoogland
 
2 - 2

Indeling ronde 4
Tafel MP Nr Team MP Nr Team Uitslag
1 6 8
De Paardensprong
De Paardensprong
 
6 20
ESV 1
ESV 1
 
2 - 2
2 5 27
HWP Haarlem
HWP Haarlem
 
5 3
Magnus Leidsche Rijn 1
Magnus Leidsche Rijn 1
 
0 - 4
3 5 6
VAS 2
VAS 2
 
5 37
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
0 - 4
4 5 26
Almere 1
Almere 1
 
5 38
KC Chesscool 1
KC Chesscool 1
 
3½ - ½
5 4 25
Magnus Leidsche Rijn 3
Magnus Leidsche Rijn 3
 
4 1
VAS 1
VAS 1
 
0 - 4
6 4 30
Voorschoten
Voorschoten
 
4 5
Purmerend
Purmerend
 
1½ - 2½
7 4 22
De Toren Arnhem 1
De Toren Arnhem 1
 
4 32
Almere 2
Almere 2
 
1 - 3
8 4 23
DSG Pallas
DSG Pallas
 
4 39
ASC
ASC
 
4 - 0
9 3 35
Winterkoning
Winterkoning
 
3 9
Moira-Domtoren
Moira-Domtoren
 
1 - 3
10 3 16
Spijkenisse
Spijkenisse
 
3 34
Messemaker
Messemaker
 
1 - 3
11 3 29
Promotie
Promotie
 
3 24
Sneek
Sneek
 
3 - 1
12 3 36
Voorburg
Voorburg
 
3 28
Landau
Landau
 
0 - 4
13 2 4
Op Eigen Wieken
Op Eigen Wieken
 
2 15
De Toren Arnhem 2
De Toren Arnhem 2
 
4 - 0
14 2 17
Magnus Leidsche Rijn 2
Magnus Leidsche Rijn 2
 
2 7
Almere 3
Almere 3
 
2 - 2
15 2 33
De Cirkel
De Cirkel
 
2 11
SHTV
SHTV
 
1½ - 2½
16 2 18
Zukertort Amstelveen
Zukertort Amstelveen
 
2 13
RSR Ivoren Toren
RSR Ivoren Toren
 
4 - 0
17 1 12
Minerva
Minerva
 
2 40
De Pionier
De Pionier
 
1½ - 2½
18 1 10
KC Chesscool 2
KC Chesscool 2
 
1 19
WSG
WSG
 
2 - 2
19 1 14
ESV 2
ESV 2
 
0 31
De Pion
De Pion
 
2½ - 1½
20 0 2
Hoogland
Hoogland
 
0 21
Klim-Op 2
Klim-Op 2
 
0 - 4

Indeling ronde 3
Tafel MP Nr Team MP Nr Team Uitslag
1 4 1
VAS 1
VAS 1
 
4 20
ESV 1
ESV 1
 
½ - 3½
2 4 3
Magnus Leidsche Rijn 1
Magnus Leidsche Rijn 1
 
4 37
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
2 - 2
3 4 39
ASC
ASC
 
4 8
De Paardensprong
De Paardensprong
 
1 - 3
4 3 36
Voorburg
Voorburg
 
3 6
VAS 2
VAS 2
 
0 - 4
5 3 9
Moira-Domtoren
Moira-Domtoren
 
3 26
Almere 1
Almere 1
 
0 - 4
6 3 38
KC Chesscool 1
KC Chesscool 1
 
3 16
Spijkenisse
Spijkenisse
 
3 - 1
7 3 24
Sneek
Sneek
 
3 27
HWP Haarlem
HWP Haarlem
 
½ - 3½
8 2 30
Voorschoten
Voorschoten
 
2 4
Op Eigen Wieken
Op Eigen Wieken
 
3 - 1
9 2 5
Purmerend
Purmerend
 
2 18
Zukertort Amstelveen
Zukertort Amstelveen
 
3 - 1
10 2 11
SHTV
SHTV
 
2 22
De Toren Arnhem 1
De Toren Arnhem 1
 
1 - 3
11 2 13
RSR Ivoren Toren
RSR Ivoren Toren
 
2 23
DSG Pallas
DSG Pallas
 
1 - 3
12 2 17
Magnus Leidsche Rijn 2
Magnus Leidsche Rijn 2
 
2 25
Magnus Leidsche Rijn 3
Magnus Leidsche Rijn 3
 
0 - 4
13 2 32
Almere 2
Almere 2
 
1 10
KC Chesscool 2
KC Chesscool 2
 
4 - 0
14 1 28
Landau
Landau
 
1 12
Minerva
Minerva
 
4 - 0
15 1 29
Promotie
Promotie
 
1 14
ESV 2
ESV 2
 
3 - 1
16 1 15
De Toren Arnhem 2
De Toren Arnhem 2
 
1 33
De Cirkel
De Cirkel
 
2 - 2
17 1 19
WSG
WSG
 
1 35
Winterkoning
Winterkoning
 
1 - 3
18 1 34
Messemaker
Messemaker
 
0 21
Klim-Op 2
Klim-Op 2
 
3 - 1
19 0 40
De Pionier
De Pionier
 
0 2
Hoogland
Hoogland
 
4 - 0
20 0 7
Almere 3
Almere 3
 
0 31
De Pion
De Pion
 
3 - 1

Indeling ronde 2
Tafel MP Nr Team MP Nr Team Uitslag
1 2 22
De Toren Arnhem 1
De Toren Arnhem 1
 
2 1
VAS 1
VAS 1
 
0 - 4
2 2 25
Magnus Leidsche Rijn 3
Magnus Leidsche Rijn 3
 
2 3
Magnus Leidsche Rijn 1
Magnus Leidsche Rijn 1
 
0 - 4
3 2 8
De Paardensprong
De Paardensprong
 
2 30
Voorschoten
Voorschoten
 
2½ - 1½
4 2 27
HWP Haarlem
HWP Haarlem
 
2 9
Moira-Domtoren
Moira-Domtoren
 
2 - 2
5 2 37
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
2 11
SHTV
SHTV
 
4 - 0
6 2 39
ASC
ASC
 
2 13
RSR Ivoren Toren
RSR Ivoren Toren
 
3 - 1
7 2 20
ESV 1
ESV 1
 
2 32
Almere 2
Almere 2
 
3½ - ½
8 1 4
Op Eigen Wieken
Op Eigen Wieken
 
2 38
KC Chesscool 1
KC Chesscool 1
 
2 - 2
9 1 6
VAS 2
VAS 2
 
1 34
Messemaker
Messemaker
 
3 - 1
10 1 14
ESV 2
ESV 2
 
1 26
Almere 1
Almere 1
 
0 - 4
11 1 16
Spijkenisse
Spijkenisse
 
1 15
De Toren Arnhem 2
De Toren Arnhem 2
 
3 - 1
12 1 35
Winterkoning
Winterkoning
 
1 24
Sneek
Sneek
 
1½ - 2½
13 0 2
Hoogland
Hoogland
 
1 36
Voorburg
Voorburg
 
1 - 3
14 0 21
Klim-Op 2
Klim-Op 2
 
0 5
Purmerend
Purmerend
 
1 - 3
15 0 23
DSG Pallas
DSG Pallas
 
0 7
Almere 3
Almere 3
 
3 - 1
16 0 10
KC Chesscool 2
KC Chesscool 2
 
0 28
Landau
Landau
 
2 - 2
17 0 12
Minerva
Minerva
 
0 29
Promotie
Promotie
 
2 - 2
18 0 31
De Pion
De Pion
 
0 17
Magnus Leidsche Rijn 2
Magnus Leidsche Rijn 2
 
0 - 4
19 0 18
Zukertort Amstelveen
Zukertort Amstelveen
 
0 40
De Pionier
De Pionier
 
3 - 1
20 0 33
De Cirkel
De Cirkel
 
0 19
WSG
WSG
 
2 - 2

Indeling ronde 1
Tafel MP Nr Team MP Nr Team Uitslag
1 0 1
VAS 1
VAS 1
 
0 21
Klim-Op 2
Klim-Op 2
 
4 - 0
2 0 22
De Toren Arnhem 1
De Toren Arnhem 1
 
0 2
Hoogland
Hoogland
 
3 - 1
3 0 3
Magnus Leidsche Rijn 1
Magnus Leidsche Rijn 1
 
0 23
DSG Pallas
DSG Pallas
 
4 - 0
4 0 24
Sneek
Sneek
 
0 4
Op Eigen Wieken
Op Eigen Wieken
 
2 - 2
5 0 5
Purmerend
Purmerend
 
0 25
Magnus Leidsche Rijn 3
Magnus Leidsche Rijn 3
 
0 - 4
6 0 26
Almere 1
Almere 1
 
0 6
VAS 2
VAS 2
 
2 - 2
7 0 7
Almere 3
Almere 3
 
0 27
HWP Haarlem
HWP Haarlem
 
0 - 4
8 0 28
Landau
Landau
 
0 8
De Paardensprong
De Paardensprong
 
½ - 3½
9 0 9
Moira-Domtoren
Moira-Domtoren
 
0 29
Promotie
Promotie
 
3½ - ½
10 0 30
Voorschoten
Voorschoten
 
0 10
KC Chesscool 2
KC Chesscool 2
 
4 - 0
11 0 11
SHTV
SHTV
 
0 31
De Pion
De Pion
 
4 - 0
12 0 32
Almere 2
Almere 2
 
0 12
Minerva
Minerva
 
4 - 0
13 0 13
RSR Ivoren Toren
RSR Ivoren Toren
 
0 33
De Cirkel
De Cirkel
 
2½ - 1½
14 0 34
Messemaker
Messemaker
 
0 14
ESV 2
ESV 2
 
2 - 2
15 0 15
De Toren Arnhem 2
De Toren Arnhem 2
 
0 35
Winterkoning
Winterkoning
 
2 - 2
16 0 36
Voorburg
Voorburg
 
0 16
Spijkenisse
Spijkenisse
 
2 - 2
17 0 17
Magnus Leidsche Rijn 2
Magnus Leidsche Rijn 2
 
0 37
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
1½ - 2½
18 0 38
KC Chesscool 1
KC Chesscool 1
 
0 18
Zukertort Amstelveen
Zukertort Amstelveen
 
3 - 1
19 0 19
WSG
WSG
 
0 39
ASC
ASC
 
1 - 3
20 0 40
De Pionier
De Pionier
 
0 20
ESV 1
ESV 1
 
1½ - 2½


Published on  May 1st, 2017