Winterkoning

Nieuws
  • Doe mee aan het PKD of de regionale pupillen dag Noord Holland.

Stand Teams

Stand ronde 7, plaats 1 - 20
Pos Team MP  BP   WP   SB 
1
STB
STB
 
14
23½
117½
375½
2
VAS 1
VAS 1
 
12
22½
121½
370½
3
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
11
18½
116½
288½
4
Eindhoven
Eindhoven
 
9
19½
119½
307½
5
Leiderdorp 1
Leiderdorp 1
 
9
19½
100½
249½
6
Minerva
Minerva
 
9
17½
90½
206½
7
Haren
Haren
 
9
17½
127½
282½
8
VAS 2
VAS 2
 
9
17½
107½
228¾
9
De Pionier
De Pionier
 
9
17½
97½
228¼
10
Magnus Leidsche Rijn
Magnus Leidsche Rijn
 
9
16½
98½
197¼
11
De Toren Arnhem 1
De Toren Arnhem 1
 
9
15½
110½
230¾
12
Botwinnik
Botwinnik
 
9
13½
106½
174½
13
Almere
Almere
 
8
16½
121½
245½
14
Klim-Op 2
Klim-Op 2
 
8
16½
98½
195¾
15
Op Eigen Wieken
Op Eigen Wieken
 
8
16½
97½
213½
16
Almelo
Almelo
 
7
15½
96½
206½
17
De Toren Arnhem 2
De Toren Arnhem 2
 
7
14½
96½
166½
18
De Amstel
De Amstel
 
7
14½
91½
192¼
19
KC Chesscool
KC Chesscool
 
7
14½
105½
207½
20
Promotie
Promotie
 
7
13½
104½
182½
Stand ronde 7, plaats 21 - 40
Pos Team MP  BP   WP   SB 
21
De Pion
De Pion
 
7
13½
91½
160¼
22
Meppel
Meppel
 
7
12½
99½
164½
23
Hoogland 1
Hoogland 1
 
7
12½
96½
134¼
24
Purmerend
Purmerend
 
6
14½
91½
178¾
25
Messemaker
Messemaker
 
6
13½
92½
164½
26
Schaakmat / Winterkoning
Schaakmat / Winterkoning
 
6
12½
100½
161½
27
De Schaakmaat
De Schaakmaat
 
6
11½
94½
130¼
28
Hoogland 2
Hoogland 2
 
6
11½
93½
133¾
29
Sneek
Sneek
 
6
11½
93½
131¼
30
Voorschoten
Voorschoten
 
5
11½
90½
145½
31
Terneuzen
Terneuzen
 
5
11½
88½
129¾
32
Leiderdorp 2
Leiderdorp 2
 
5
11½
83½
110½
33
Pallas
Pallas
 
5
11½
82½
118½
34
Het Witte Paard
Het Witte Paard
 
5
11½
87½
123½
35
Deurne
Deurne
 
4
11½
80½
113½
36
DOSC
DOSC
 
4
10½
85½
101¼
37
Klim-Op 3
Klim-Op 3
 
4
10½
78½
92½
38
Paardensprong
Paardensprong
 
4
9½
93½
123½
39
De Cirkel
De Cirkel
 
3
8½
96½
101½
40
Santpoort
Santpoort
 
2
6½
81½
64½

Stand ronde 6, plaats 1 - 20
Pos Team MP  BP   WP   SB 
1
STB
STB
 
12
19½
91½
281½
2
VAS 1
VAS 1
 
10
19½
86½
263½
3
Haren
Haren
 
9
16½
88½
223½
4
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
9
15½
81½
195½
5
De Toren Arnhem 1
De Toren Arnhem 1
 
9
14½
80½
181¾
6
Botwinnik
Botwinnik
 
9
13½
74½
156½
7
Eindhoven
Eindhoven
 
8
17½
91½
245½
8
Leiderdorp 1
Leiderdorp 1
 
7
15½
76½
169½
9
Minerva
Minerva
 
7
15½
69½
148½
10
Almere
Almere
 
7
14½
83½
164½
11
De Pionier
De Pionier
 
7
14½
74½
175½
12
Promotie
Promotie
 
7
13½
75½
160½
13
Almelo
Almelo
 
7
13½
64½
144¾
14
VAS 2
VAS 2
 
7
13½
84½
159¼
15
De Toren Arnhem 2
De Toren Arnhem 2
 
7
13½
68½
119½
16
Magnus Leidsche Rijn
Magnus Leidsche Rijn
 
7
12½
73½
123¾
17
Meppel
Meppel
 
7
12½
72½
142½
18
Hoogland 1
Hoogland 1
 
7
12½
69½
117¼
19
De Amstel
De Amstel
 
6
12½
69½
145¼
20
KC Chesscool
KC Chesscool
 
6
12½
79½
158¾
Stand ronde 6, plaats 21 - 40
Pos Team MP  BP   WP   SB 
21
Op Eigen Wieken
Op Eigen Wieken
 
6
12½
74½
142½
22
Klim-Op 2
Klim-Op 2
 
6
12½
72½
116¾
23
Schaakmat / Winterkoning
Schaakmat / Winterkoning
 
6
12½
71½
135½
24
Sneek
Sneek
 
6
11½
69½
116½
25
Purmerend
Purmerend
 
5
12½
71½
135½
26
Terneuzen
Terneuzen
 
5
10½
70½
106¾
27
De Pion
De Pion
 
5
10½
65½
99¼
28
De Schaakmaat
De Schaakmaat
 
5
9½
70½
90¼
29
Hoogland 2
Hoogland 2
 
5
9½
67½
87¼
30
Messemaker
Messemaker
 
4
10½
65½
106½
31
Voorschoten
Voorschoten
 
4
9½
65½
101½
32
Leiderdorp 2
Leiderdorp 2
 
4
9½
62½
77½
33
Het Witte Paard
Het Witte Paard
 
4
9½
66½
86½
34
Paardensprong
Paardensprong
 
4
8½
73½
101¼
35
Pallas
Pallas
 
3
8½
60½
74½
36
DOSC
DOSC
 
3
8½
63½
66¼
37
Klim-Op 3
Klim-Op 3
 
3
8½
59½
64½
38
De Cirkel
De Cirkel
 
3
7½
64½
66½
39
Deurne
Deurne
 
2
7½
59½
73½
40
Santpoort
Santpoort
 
2
6½
59½
50½

Stand ronde 5, plaats 1 - 20
Pos Team MP  BP   WP   SB 
1
STB
STB
 
10
16½
65½
206¼
2
VAS 1
VAS 1
 
8
16½
61½
188½
3
Eindhoven
Eindhoven
 
8
16½
57½
178¾
4
Minerva
Minerva
 
7
14½
45½
109½
5
Haren
Haren
 
7
13½
66½
163½
6
Almere
Almere
 
7
13½
53½
110½
7
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
7
12½
57½
130½
8
Promotie
Promotie
 
7
12½
45½
109¾
9
VAS 2
VAS 2
 
7
12½
55½
112¼
10
Magnus Leidsche Rijn
Magnus Leidsche Rijn
 
7
12½
49½
96½
11
De Toren Arnhem 1
De Toren Arnhem 1
 
7
11½
57½
110½
12
Botwinnik
Botwinnik
 
7
10½
52½
94¾
13
Leiderdorp 1
Leiderdorp 1
 
6
13½
52½
118½
14
Almelo
Almelo
 
6
11½
38½
88¾
15
De Toren Arnhem 2
De Toren Arnhem 2
 
6
11½
45½
75½
16
De Pionier
De Pionier
 
5
12½
49½
115½
17
De Amstel
De Amstel
 
5
10½
46½
98½
18
Purmerend
Purmerend
 
5
10½
45½
91¼
19
KC Chesscool
KC Chesscool
 
5
10½
58½
113½
20
Hoogland 1
Hoogland 1
 
5
10½
51½
77½
Stand ronde 5, plaats 21 - 40
Pos Team MP  BP   WP   SB 
21
Meppel
Meppel
 
5
9½
52½
94¾
22
Terneuzen
Terneuzen
 
5
9½
48½
76½
23
Sneek
Sneek
 
5
9½
46½
73¾
24
De Schaakmaat
De Schaakmaat
 
5
8½
49½
60½
25
Klim-Op 2
Klim-Op 2
 
4
9½
54½
75½
26
Messemaker
Messemaker
 
4
9½
44½
77½
27
Schaakmat / Winterkoning
Schaakmat / Winterkoning
 
4
9½
53½
89½
28
Op Eigen Wieken
Op Eigen Wieken
 
4
9½
53½
92½
29
Voorschoten
Voorschoten
 
4
8½
46½
69½
30
Het Witte Paard
Het Witte Paard
 
4
8½
43½
57½
31
Leiderdorp 2
Leiderdorp 2
 
3
7½
44½
46½
32
De Pion
De Pion
 
3
7½
45½
61½
33
Paardensprong
Paardensprong
 
3
6½
54½
68¼
34
Hoogland 2
Hoogland 2
 
3
6½
51½
55¾
35
DOSC
DOSC
 
3
6½
44½
41¾
36
Pallas
Pallas
 
2
6½
48½
53¼
37
Deurne
Deurne
 
2
6½
39½
51¼
38
Klim-Op 3
Klim-Op 3
 
2
6½
44½
39½
39
De Cirkel
De Cirkel
 
2
5½
48½
41½
40
Santpoort
Santpoort
 
1
4½
41½
26½

Stand ronde 4, plaats 1 - 20
Pos Team MP  BP   WP   SB 
1
VAS 1
VAS 1
 
8
15½
34½
133½
2
STB
STB
 
8
13½
37½
122¾
3
Botwinnik
Botwinnik
 
7
10½
29½
78¾
4
Eindhoven
Eindhoven
 
6
12½
37½
107¼
5
Haren
Haren
 
6
11½
42½
105½
6
Almere
Almere
 
6
11½
37½
77½
7
VAS 2
VAS 2
 
6
10½
37½
72¼
8
Leiderdorp 1
Leiderdorp 1
 
5
11½
30½
72½
9
De Pionier
De Pionier
 
5
11½
28½
75½
10
Minerva
Minerva
 
5
10½
27½
53½
11
Promotie
Promotie
 
5
9½
28½
62¾
12
Terneuzen
Terneuzen
 
5
9½
27½
56½
13
KC Chesscool
KC Chesscool
 
5
9½
37½
81½
14
Magnus Leidsche Rijn
Magnus Leidsche Rijn
 
5
9½
36½
57½
15
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
5
8½
39½
75¾
16
De Toren Arnhem 1
De Toren Arnhem 1
 
5
8½
33½
53½
17
De Schaakmaat
De Schaakmaat
 
5
8½
29½
46½
18
Klim-Op 2
Klim-Op 2
 
4
8½
33½
46½
19
De Amstel
De Amstel
 
4
8½
26½
57½
20
Purmerend
Purmerend
 
4
8½
26½
51¾
Stand ronde 4, plaats 21 - 40
Pos Team MP  BP   WP   SB 
21
Messemaker
Messemaker
 
4
8½
23½
45½
22
Almelo
Almelo
 
4
8½
22½
46¾
23
Schaakmat / Winterkoning
Schaakmat / Winterkoning
 
4
8½
32½
59½
24
De Toren Arnhem 2
De Toren Arnhem 2
 
4
8½
27½
35½
25
Het Witte Paard
Het Witte Paard
 
4
7½
25½
33½
26
Hoogland 1
Hoogland 1
 
3
7½
35½
41½
27
Meppel
Meppel
 
3
6½
35½
58¼
28
Sneek
Sneek
 
3
6½
35½
46¼
29
Paardensprong
Paardensprong
 
3
5½
38½
51¾
30
DOSC
DOSC
 
3
5½
29½
25¼
31
Op Eigen Wieken
Op Eigen Wieken
 
2
6½
37½
62¼
32
Voorschoten
Voorschoten
 
2
5½
35½
43½
33
De Pion
De Pion
 
2
5½
33½
41½
34
Klim-Op 3
Klim-Op 3
 
2
5½
29½
24½
35
Hoogland 2
Hoogland 2
 
2
4½
35½
34¼
36
De Cirkel
De Cirkel
 
2
4½
32½
21½
37
Leiderdorp 2
Leiderdorp 2
 
1
4½
33½
25½
38
Pallas
Pallas
 
1
4½
31½
30¼
39
Deurne
Deurne
 
1
4½
26½
29¼
40
Santpoort
Santpoort
 
1
3½
25½
16½

Stand ronde 3, plaats 1 - 20
Pos Team MP  BP   WP   SB 
1
VAS 1
VAS 1
 
6
12½
16½
66½
2
Eindhoven
Eindhoven
 
6
11½
16½
63½
3
STB
STB
 
6
11½
16½
59½
4
VAS 2
VAS 2
 
6
9½
14½
44½
5
Terneuzen
Terneuzen
 
5
8½
15½
41½
6
Botwinnik
Botwinnik
 
5
7½
16½
41¼
7
Leiderdorp 1
Leiderdorp 1
 
4
9½
14½
35½
8
Almere
Almere
 
4
8½
21½
36½
9
De Toren Arnhem 2
De Toren Arnhem 2
 
4
8½
13½
30½
10
Klim-Op 2
Klim-Op 2
 
4
7½
18½
26½
11
Promotie
Promotie
 
4
7½
15½
35¼
12
Messemaker
Messemaker
 
4
7½
10½
25½
13
Haren
Haren
 
4
7½
26½
51½
14
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
4
6½
24½
48¾
15
De Toren Arnhem 1
De Toren Arnhem 1
 
4
6½
20½
28½
16
De Pionier
De Pionier
 
3
7½
14½
32½
17
KC Chesscool
KC Chesscool
 
3
6½
24½
48½
18
Magnus Leidsche Rijn
Magnus Leidsche Rijn
 
3
6½
20½
22½
19
Minerva
Minerva
 
3
6½
15½
21½
20
Paardensprong
Paardensprong
 
3
5½
21½
37¼
Stand ronde 3, plaats 21 - 40
Pos Team MP  BP   WP   SB 
21
Sneek
Sneek
 
3
5½
18½
30¾
22
Meppel
Meppel
 
3
5½
17½
31¾
23
De Schaakmaat
De Schaakmaat
 
3
5½
17½
21½
24
Op Eigen Wieken
Op Eigen Wieken
 
2
5½
21½
39¾
25
Purmerend
Purmerend
 
2
5½
15½
25¾
26
Almelo
Almelo
 
2
5½
13½
24¼
27
De Amstel
De Amstel
 
2
5½
12½
22½
28
Schaakmat / Winterkoning
Schaakmat / Winterkoning
 
2
5½
20½
31½
29
Voorschoten
Voorschoten
 
2
4½
21½
25½
30
De Pion
De Pion
 
2
4½
21½
28½
31
Klim-Op 3
Klim-Op 3
 
2
4½
19½
17½
32
Het Witte Paard
Het Witte Paard
 
2
4½
15½
11½
33
Hoogland 2
Hoogland 2
 
2
3½
21½
15¾
34
De Cirkel
De Cirkel
 
2
3½
18½
9½
35
Hoogland 1
Hoogland 1
 
1
3½
24½
22½
36
DOSC
DOSC
 
1
3½
19½
11½
37
Deurne
Deurne
 
1
3½
16½
14½
38
Santpoort
Santpoort
 
1
3½
15½
10½
39
Leiderdorp 2
Leiderdorp 2
 
0
2½
21½
12¼
40
Pallas
Pallas
 
0
2½
19½
15¾

Stand ronde 2, plaats 1 - 20
Pos Team MP  BP   WP   SB 
1
Almere
Almere
 
4
8½
6½
24½
2
VAS 1
VAS 1
 
4
8½
5½
22½
3
Haren
Haren
 
4
7½
9½
31½
4
Eindhoven
Eindhoven
 
4
7½
7½
25½
5
VAS 2
VAS 2
 
4
7½
6½
21½
6
STB
STB
 
4
7½
5½
16½
7
De Toren Arnhem 1
De Toren Arnhem 1
 
4
6½
7½
21½
8
Terneuzen
Terneuzen
 
3
5½
7½
19½
9
Paardensprong
Paardensprong
 
3
4½
8½
17¾
10
KC Chesscool
KC Chesscool
 
3
4½
7½
16¾
11
Botwinnik
Botwinnik
 
3
4½
7½
16½
12
Sneek
Sneek
 
3
4½
7½
14¾
13
Leiderdorp 1
Leiderdorp 1
 
2
5½
8½
11½
14
De Toren Arnhem 2
De Toren Arnhem 2
 
2
5½
5½
8½
15
Messemaker
Messemaker
 
2
4½
4½
8¼
16
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
2
4½
12½
22½
17
Magnus Leidsche Rijn
Magnus Leidsche Rijn
 
2
4½
11½
12½
18
Promotie
Promotie
 
2
4½
8½
17½
19
Klim-Op 2
Klim-Op 2
 
2
4½
8½
4½
Minerva
Minerva
 
2
4½
8½
4½
Stand ronde 2, plaats 21 - 40
Pos Team MP  BP   WP   SB 
21
Op Eigen Wieken
Op Eigen Wieken
 
2
4½
7½
15½
22
De Pion
De Pion
 
2
3½
10½
17¼
23
Meppel
Meppel
 
2
3½
9½
13½
24
Voorschoten
Voorschoten
 
2
3½
9½
11½
25
Klim-Op 3
Klim-Op 3
 
2
3½
9½
3½
De Schaakmaat
De Schaakmaat
 
2
3½
9½
3½
27
Hoogland 2
Hoogland 2
 
2
3½
8½
3½
28
De Cirkel
De Cirkel
 
2
3½
5½
3½
29
De Pionier
De Pionier
 
1
3½
8½
14¾
30
Almelo
Almelo
 
1
3½
7½
12¾
31
De Amstel
De Amstel
 
1
3½
6½
10½
32
Hoogland 1
Hoogland 1
 
1
3½
10½
14½
Schaakmat / Winterkoning
Schaakmat / Winterkoning
 
1
3½
10½
14½
34
Purmerend
Purmerend
 
0
3½
8½
12½
35
Leiderdorp 2
Leiderdorp 2
 
0
1½
12½
6¾
36
DOSC
DOSC
 
0
1½
10½
3½
37
Pallas
Pallas
 
0
1½
8½
4½
38
Het Witte Paard
Het Witte Paard
 
0
1½
8½
3½
Santpoort
Santpoort
 
0
1½
8½
3½
40
Deurne
Deurne
 
0
1½
7½
3½

Stand ronde 1, plaats 1 - 20
Pos Team MP  BP   WP   SB 
1
STB
STB
 
2
4½
0½
0½
VAS 1
VAS 1
 
2
4½
0½
0½
Almere
Almere
 
2
4½
0½
0½
Klim-Op 2
Klim-Op 2
 
2
4½
0½
0½
Magnus Leidsche Rijn
Magnus Leidsche Rijn
 
2
4½
0½
0½
Minerva
Minerva
 
2
4½
0½
0½
7
Eindhoven
Eindhoven
 
2
3½
1½
3½
Haren
Haren
 
2
3½
1½
3½
Hoogland 2
Hoogland 2
 
2
3½
1½
3½
De Toren Arnhem 1
De Toren Arnhem 1
 
2
3½
1½
3½
Klim-Op 1
Klim-Op 1
 
2
3½
1½
3½
VAS 2
VAS 2
 
2
3½
1½
3½
Klim-Op 3
Klim-Op 3
 
2
3½
1½
3½
14
Botwinnik
Botwinnik
 
2
2½
1½
3¾
De Pion
De Pion
 
2
2½
1½
3¾
Paardensprong
Paardensprong
 
2
2½
1½
3¾
Voorschoten
Voorschoten
 
2
2½
1½
3¾
18
KC Chesscool
KC Chesscool
 
1
2½
2½
4½
Terneuzen
Terneuzen
 
1
2½
2½
4½
Promotie
Promotie
 
1
2½
2½
4½
Stand ronde 1, plaats 21 - 40
Pos Team MP  BP   WP   SB 
De Pionier
De Pionier
 
1
2½
2½
4½
Op Eigen Wieken
Op Eigen Wieken
 
1
2½
2½
4½
Sneek
Sneek
 
1
2½
2½
4½
24
Purmerend
Purmerend
 
0
1½
2½
3¾
Messemaker
Messemaker
 
0
1½
2½
3¾
De Amstel
De Amstel
 
0
1½
2½
3¾
Almelo
Almelo
 
0
1½
2½
3¾
28
Hoogland 1
Hoogland 1
 
0
1½
3½
3½
Leiderdorp 1
Leiderdorp 1
 
0
1½
3½
3½
Schaakmat / Winterkoning
Schaakmat / Winterkoning
 
0
1½
3½
3½
De Toren Arnhem 2
De Toren Arnhem 2
 
0
1½
3½
3½
Het Witte Paard
Het Witte Paard
 
0
1½
3½
3½
Santpoort
Santpoort
 
0
1½
3½
3½
Meppel
Meppel
 
0
1½
3½
3½
35
Leiderdorp 2
Leiderdorp 2
 
0
0½
4½
0½
Deurne
Deurne
 
0
0½
4½
0½
DOSC
DOSC
 
0
0½
4½
0½
De Cirkel
De Cirkel
 
0
0½
4½
0½
De Schaakmaat
De Schaakmaat
 
0
0½
4½
0½
Pallas
Pallas
 
0
0½
4½
0½

Published on  May 29th, 2015