Winterkoning

Nieuws
  • Doe mee aan het PKD of de regionale pupillen dag Noord Holland.

Deelnemers van het GP Alkmaar 2019

De zaterdag avond voor het toernooi is alhier is een voorlopige indeling te zien. Elke email met een inschrijving wordt beantwoord, in principe binnen een dag, deelnemers verschijnen hieronder.

Aantal aanmeldingen tot nu ( 6 Jan. 2019, 12:16 ) bedraagt: 109

Club Naam Rating
Aartswoud Niels Smit 149
Aartswoud Robin Smit 258
Aartswoud Rosa Smit 34
Almere Emma Otte 169
Almere Thomas Otte 654
Almere Vincent van Rijn 833
Caïssa-Eenhoorn Xander Kaptein 703
Caïssa-Eenhoorn Bryan de Rooij 289
Caïssa-Eenhoorn Kevin de Rooij 1096
De Waagtoren Tim Bakker 480
De Waagtoren David de Gier 28
De Waagtoren Lars Kroon 301
De Waagtoren Jari Muller 170
De Waagtoren Cas Sallehart 104
De Waagtoren Sem Struik 98
De Waagtoren Tom Weerheijm 315
De Wijker Toren Alan Brunel Guzman 162
De Wijker Toren Esteban Brunel Guzman 712
De Wijker Toren Abby Grit 27
De Wijker Toren Ronan Kuijl 56
De Wijker Toren Alexander Oudmaijer 290
De Wijker Toren Can Öz 25
Heerhugowaard Jason van Briemen 544
Heerhugowaard Evert Rus 234
Heerhugowaard Tessel Schrijver 413
Heerhugowaard Dylan Zwaan 368
Het Witte Paard Romin Parson 214
Hoofddorp Roos Gommers 103
Hoofddorp Sjoerd Gommers 550
Hoofddorp Nine Prüst 152
Hoofddorp Ruben Renes 316
HWP Haarlem Jelle Kop 651
HWP Haarlem August Kwaaitaal 107
HWP Haarlem Joshua Mannien 233
HWP Haarlem Ezra Ormsby 377
HWP Haarlem Tije van Ravesteyn 263
HWP Haarlem Cas Smets 611
HWP Haarlem Catootje Smets 323
HWP Haarlem Bo Stassen 259
HWP Haarlem Daan Vreeken 230
HWP Haarlem Kristian Vreeken 314
Kennemer Combinatie Stefan van der Duijs 519
Kennemer Combinatie Daan Heus 108
Kennemer Combinatie Liam Rooijakkers 494
Kennemer Combinatie Luke Schoonenwolf 593
Kennemer Combinatie Samuel Wilms 276
Kennemer Poort Bauke Bronsema 106
Kennemer Poort Rosalie Koster 105
Krommenie Wouter Geldof 810
Krommenie Max Geldof 564
Krommenie Ruby Steenbrugge 280
M.S.C. Eric Bos 685
M.S.C. Tygo Veenstra 376
Magnus Gagik Artunov 831
Magnus Ryan van Ee 215
Magnus Timo Elzinga 670
Magnus Kai van Zelm 623
Magnus Nick van Zelm 503
Opening '64 Kris Bosch 499
Opening '64 Yinke Bouman 693
Opening '64 Bennie Breedveld 811
Opening '64 Manolito Granelli 102
Opening '64 Guido van Hesselingen 924
Opening '64 Melle Jong 373
Opening '64 Nathaniël Meesters 530
Opening '64 Roelof Meesters 661
Opening '64 Sara Najetovic 652
Opening '64 Floris Slot 545
Opening '64 Christiaan Smit 349
Opening '64 Jeffrey Smit 953
Opening '64 Duco van Tol 452
Opening '64 Jeffrey Truong 732
Opening '64 Dennis Wartenhorst 647
Opening '64 Grace Wartenhorst 75
Persoonlijk Lid Niels Bakker 558
Persoonlijk Lid Milan Beaufort 518
Persoonlijk Lid Rob Beaufort 476
Purmerend Tycho Lim 99
Purmerend Simge Milli 223
Purmerend Mirjam van Rijs 837
Purmerend Nathan van Rijs 224
Purmerend Tim van Rijs 1073
Purmerend Barrie Romijn 825
Purmerend Thijs Schols 756
Purmerend Gijs Veldt 160
Purmerend Maren Veldt 344
Purmerend Tom Veldt 231
Ratinghouders Nederland Max van den Akker 109
Ratinghouders Nederland Olle Hoffmans 163
Ratinghouders Nederland Job Kolks 161
Ratinghouders Nederland Ties Kolks 191
Ratinghouders Nederland Justin Molenaar 257
Ratinghouders Nederland Javier Panhuis 171
Ratinghouders Nederland Mysha Stroet 174
Santpoort Jens Mischke 562
Santpoort Daan Tollenaar 588
Santpoort Yoran de Wolff 345
Santpoort Noah Zeeman 37
Schaakmat Stijn Bruin 378
Schaakmat Kasper Duijn 150
Schaakmat Wouter Duijn 356
Schaakmat Lars Pluijmakers 615
Schaakmat Bo Reijmerink 580
Schaakmat Mattis Reijmerink 140
Schaakmat Luc Scherpenhuisen 271
Schaakmat Mika Venekamp 806
Schaakmat Timo Venekamp 206
Schaakmat Tim van der Weide 561
Schoolschaakleden Dante Akkermans 101

Published on  January 6th, 2019