Winterkoning

Nieuws
  • Doe mee aan het PKD of de regionale pupillen dag Noord Holland.

Deelnemers van het GP Alkmaar 2018

De zaterdag avond voor het toernooi is alhier is een voorlopige indeling te zien. Elke email met een inschrijving wordt beantwoord, in principe binnen een dag, deelnemers verschijnen hieronder. De onderstaande rating is voorlopig.

Aantal aanmeldingen tot nu ( 6 Jan. 2018, 22:20 ) bedraagt: 103

Club Naam Rating
Aartswoud David Verweij 933
Caïssa-Eenhoorn Daan Huberts 427
Caïssa-Eenhoorn Jelle de Jong 326
Caïssa-Eenhoorn Xander Kaptein 426
Caïssa-Eenhoorn Bryan de Rooij 61
Caïssa-Eenhoorn Kevin de Rooij 819
Caïssa-Eenhoorn Aranka Verweij 740
Caïssa-Eenhoorn Aron Verweij 251
De Beekvliet Flint Cobben 97
De Beekvliet Marijn Hendriks 133
De Beekvliet Thijmen Hendriks 346
De Beekvliet Tristan Hendriks 242
De Beekvliet Emme Tollenaar 99
De Beekvliet Davey de Wolff 10
De Vlieger Romijn Westerink 218
De Waagtoren Luuk de Haas 100
De Waagtoren Shrey Jaitly 1331
De Waagtoren Lars Kroon 173
De Waagtoren Cuup Kuilboer 174
De Waagtoren Sanne Kuilboer 26
De Waagtoren Tom Weerheijm 195
De Wijker Toren Alan Brunel Guzman 63
De Wijker Toren Esteban Brunel Guzman 546
De Wijker Toren Abby Grit 108
De Wijker Toren Ronan Kuijl 39
Heerhugowaard Jason van Briemen 730
Heerhugowaard Evert Rus 57
Hoofddorp Ivo Andringa 897
Hoofddorp Sjoerd Gommers 590
Hoofddorp Robin Kasteel 152
Hoofddorp Kosta Zhiltsov 170
Hoofddorp Misha Zhiltsov 102
HWP Haarlem Jurriaan Boeren 1057
HWP Haarlem Tjacko Bok 607
HWP Haarlem Dhruv Breimer 269
HWP Haarlem Jelle Kop 494
HWP Haarlem Ole van Ravesteyn 166
HWP Haarlem Tije van Ravesteyn 181
HWP Haarlem Cas Smets 270
HWP Haarlem Bo Stassen 106
HWP Haarlem Isaac Visser 876
Kennemer Combinatie Stefan van der Duijs 105
Kennemer Combinatie Mats de Jong 1083
Kennemer Combinatie Quint de Jong 959
Kennemer Combinatie Midas Minkema 273
Kennemer Combinatie Liam Rooijakkers 325
Krommenie Max Geldof 175
Krommenie Wouter Geldof 265
Krommenie Stan van Langen 425
Magnus Gagik Artunov 724
Magnus Kay van Zelm 430
Magnus Nick van Zelm 260
Opening '64 Yinke Bouman 680
Opening '64 Bennie Breedveld 852
Opening '64 Nathaniël Meesters 438
Opening '64 Roelof Meesters 709
Opening '64 Sara Najetovic 531
Opening '64 Nadia Pepping 530
Opening '64 Nathan van Sandijk 512
Opening '64 Milan Schouten 95
Opening '64 Floris Slot 500
Opening '64 Christiaan Smit 193
Opening '64 Jeffrey Smit 648
Opening '64 Duco van Tol 564
Opening '64 Jeffrey Truong 677
Opening '64 Dennis Wartenhorst 327
Oppositie Stan Bakker 338
Persoonlijk Lid Niels Bakker 344
Persoonlijk Lid Tim Bakker 392
Persoonlijk Lid Tycho Bakker 900
Purmerend Charlie Anthonijsz 261
Purmerend Kunkeler Germain 44
Purmerend Sofie Peters 518
Purmerend Mirjam van Rijs 689
Purmerend Nathan van Rijs 90
Purmerend Tim van Rijs 808
Purmerend Thijs Schols 744
Purmerend Gijs Veldt 24
Purmerend Maren Veldt 125
Purmerend Tom Veldt 180
Rudolf Steinerschool Guido van Hesselingen 192
Santpoort Wouter Betjes 854
Santpoort Merel Gerrits 230
Santpoort Jens Mischke 307
Santpoort Daan Tollenaar 611
Santpoort Yoran de Wolff 164
Schaakmat Kasper Duyn 200
Schaakmat Wouter Duyn 150
Schaakmat Piet Krul 1100
Schaakmat Isa Kuis 167
Schaakmat Niels Kuis 52
Schaakmat Ties Kuis 50
Schaakmat Lars Pluijmakers 537
Schaakmat Kristijan Steblaj 185
Schaakmat Mika Venekamp 636
Schaakmat Timo Venekamp 51
SV Almere Thomas Otte 492
Vijfhuizen Milan Beaufort 231
Vijfhuizen Rob Beaufort 458
Vijfhuizen Jonathan Chim 25
Vijfhuizen Stijn Hulsbosch 194
Vijfhuizen Bowe van der Wal 210
Vijfhuizen Sipke van der Wal 436

Published on  January 6th, 2018